Beykoz'da Devlet ve özel sektör elele

  • 14.11.2015 15:06
  • Güncelleme: 14.11.2015 15:14
  • Okunma: 8417 kez
  • Yorum: 0
Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde eğitim gören öğrencilerin sağlığı güvence altına alındı.
Beykoz'da Devlet ve özel sektör elele

Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde eğitim gören öğrencilerin sağlığı güvence altına alındı.

Çavuşbaşı'nda bulunan Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde öğrenim gören öğrencilerin faydalanması için bir 'revir' açılışı yapıldı. İdari İşleri Amiri olan Taner Mert'in adını sıklıkla ve sosyal yardımlarla duyurduğu Türkiye Mobil Oil'in sponsor olduğu revirin açılışı, düzenlenen bir kokteyl ile gerçekleştirildi. Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi'nin öğrenci ve eğitim kadrosunun da hazır bulunduğu törende, açılış kurdelesini Devlet, özel sektör, yerel yönetim ve STK temsilcileri hep birlikte kesti. İzinli olması dolayısıyla açılış törenine katılamayan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'ya açılış seremonisinde, Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan vekâlet etti. Programı ise yalnızca Dost Beykoz izledi.

Beykoz Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen revir açılışı programına, Beykoz Kaymakamvekili Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, Beykoz Belediye Başkanvekili Salim Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Milli Eğitim Şube Müdiresi Necla Çağlayan, Türkiye Mobil Beykoz Tesisleri Müdürü Samet Üner ve İdari İşleri Amiri Taner Mert, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, STK temsilcileri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Uğur Muslu, Müdire Nuray Özkan'ın programa cenazesi olması dolayısıyla katılamadığını belirterek, tüm emek veren bağışçılara teşekkür etti. Uğur Muslu'nun ardından sırayla konuşma yapan Mobil Beykoz Tesisleri Müdürü Samet Üner, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Beykoz Kaymakamvekili Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, gerçekleştirilen hizmet dolayısıyla fevkalade mutlu olduklarını dile getirdi ve Okul Müdiresi Nuray Özkan'a da başsağlığı diledi.

Mobil Beykoz İdari İşler Amiri Taner Mert: “Burada ‘mini’ bir ameliyat bile gerçekleştirilebilir!”

Açılış kurdelesini hep birlikte kesen protokol, ardından revir odasına girerek, yetkililerden bilgi aldı. Büyük bir titizlikle revir odasındaki ihtiyaçları belirleyen ve kalem kalem temin edilmesine zemin hazırlayan Mobil Beykoz İdari İşleri Müdürü Taner Mert, heyete revirdeki araç-gereçler konusunda bilgi verdi. Beykoz Belediye Başkanvekili Salim Öztürk'ün "Çok güzel ancak inşallah çocuklarımız buraya ihtiyaç duymazlar" temennisine Vekil Kaymakam Feyzullah Özcan da katılırken, özellikle araç-gerecin modern dizaynı konusunda ilgililer kutlandı. Mobil Beykoz İdari İşleri Müdürü Taner Mert ise Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde açılışı yapılan revirde, 'mini' bir ameliyat bile gerçekleştirecek donanıma sahip olunduğunu vurgulayarak, ihtiyaç duyulması halinde acil müdahalenin rahatlıkla gerçekleştirilebileceğini kaydetti.

Okul Reviri'ni gezdikten sonra kokteyl bölümünde bir araya gelen protokol heyeti, burada bir süre sohbet etti. Kokteylin ardından ise Beykoz Kaymakamvekili olan Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan'a Salim Öztürk, Kazım Bozbay, Samet Üner ve Taner Mert, okul kapısında bekleyen makam aracına kadar eşlik etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz