Beykoz’da dert bitmek bilmiyor

  • 19.07.2018 17:07
  • Güncelleme: 19.07.2018 17:09
  • Okunma: 8791 kez
  • Yorum: 0
15 Nisan 2018’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yapılan kongrede AK Parti Beykoz İlçe Başkanı seçilen M. Hanefi Dilmaç, halk gününde vatandaşları dinliyor.
Beykoz’da dert bitmek bilmiyor

M. Hanefi Dilmaç, Beykoz’un Kavacık Mahallesi’nde bulunan İlçe Başkanlık Binası’nda, düzenlediği halk günlerinde yüzlerce vatandaşla görüşüyor.

AK Parti’nin kapıları daha geniş kitlelere açılıyor

Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından yeni dönemde bir ilki gerçekleştirerek ‘Halk Günü’ toplantılarıyla AK Parti’nin kapılarını daha geniş kitlelere açmanın gereklerini yerine getiriyor.

Başkan Dilmaç, her hafta salı günü Beykoz halkıyla biraya gelerek, talepleri dinlediklerini ve sorunları da ellerinden geldiği ölçüde çözme gayreti içinde olduklarını söylüyor.

Kavacık’daki parti binasında gerçekleştirilen halk gününde İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’a, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ayberk Cengiz, Kadın Kolları İlçe Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çelikler ile ilçe başkan yardımcıları eşlik ediyor.

AK Parti İlçe binasında halk günü!

Beykoz siyasetinde bir ilki gerçekleştiren İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından yeni dönemde Halk Günü toplantılarına başladı. Dün öğleden sonra parti binasında vatandaşlarla bir araya gelen Dilmaç, istek, sorun, görüş ve önerileri dinledi.

Hanefi Dilmaç: Biz bu milletin hizmetkârıyız

Her hafta Salı günleri öğleden sonra vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceğini belirten Dilmaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Benim vatandaşımla ilgilenmeyen yönetici vebal altındadır’ sözlerini hatırlatarak, vatandaşların sorunlarını, taleplerini, şikâyetlerini, isteklerini dilek ve önerilerini ilk ağızdan öğrenmek için böyle bir çalışma yürüttüklerini belirtti. Her Salı öğleden sonra vatandaşlarla doğrudan ve randevusuz bir şekilde, bir araya gelmeye devam edeceklerini söyleyen Dilmaç; “Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) olarak vatandaşlarımızın yanındayız yanında olmayı da büyük bir şevkle sürdüreceğiz. Başkan yardımcılarımızla birlikte vatandaşlarımızın istek ve sorunlarını dinliyoruz. Onların dertlerine çözüm arıyoruz. Vatandaşlarımızın her zaman geçmişte olduğu gibi bugün de yanında olmaya devam edeceğiz. Biz bu milletin efendisi değiliz, biz bu milletin hizmetkârıyız” ifadelerini kullandı.

Uygulamadan dolayı çok memnunuz

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile bire bir görüşüp isteklerini, dertlerini ve beklentileri ilk ağızdan ileten vatandaşlar ise, ’İlçe Başkanımızın yapmış olduğu bu uygulamadan dolayı çok memnunuz. En azından vatandaşın derdini sıkıntısını birebir görüşüp ve çözüm araması bizleri mutlu ediyor.” diye konuştular.

Haber Merkezi