Beykoz'da dehşet saçmaya devam ediyor

  • Güncelleme: 28.11.2019 18:39
  • Okunma: 7517 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Kavacık'ta park yeri kavgası nedeniyle bir kişi yaralayan Mehmet Ali Sadıkoğlu, bu kez Çubuklu'da iki kişiyi yaraladı.
Beykoz'da dehşet saçmaya devam ediyor

Çubuklu Mahallesi'nde 13 Kasım günü gittikleri çorbacıda, çorba içtikten sonra araçlarına binerek müziğin sesinin yüksek olması nedeniyle tartışmaya giren Mehmet Ali Sadıkoğlu tutuklandı.

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre daha önce Kavacık'ta otopark nedeniyle bir kişiyi kovaladıktan sonra döviz bürosunda yaralayan Sadıkoğlu, bu kez Çubuklu Mahallesi'nde iki kişiyi 'sizi delik deşik edeceğim' diye tehdit ettikten sonra yaraladı.

Yaralılardan birisinin ağır yaralandığı, diğerinin ise hafif sıyrıklarla atlattığı olayda Mehmet Ali Sadıkoğlu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede iki kişinin farklı derecede yaralanmasından dolayı 1 yıl 7 aydan 7 yıla kadar hapis cezası istendi.

Savcılık, Sadıkoğlu'nun tutuklulukta geçirdiği sürenin göz önünde bulundurulmasını da istedi. Sadıkoğlu, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Mehmet Ali Sadıkoğlu, Yaralama

Yorumlar (1 Yorum)

Abuuzeeya (9 ay önce)

Tasvip edilecek şey değil ama bazen kendilerini zorla delik deşik ettirmek isteyen artisler türedi, toplum içinde yaşadıklarını unutuyorlar

Yorum Yaz