Beykoz'da darp edilen sağlıkçıya ziyaret

  • 14.10.2019 16:40
  • Güncelleme: 10.02.2020 20:14
  • Okunma: 8691 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, görev başında darp edilen Sümeyra Akdemir ve Yaşar Türkyılmaz'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Beykoz'da darp edilen sağlıkçıya ziyaret

Kaymakam Ahmet Katırcı, Nurullah Baldöktü Aile Sağlığı Merkezi'nde saldırıya uğrayan Sümeyra Akdemir ve Yaşar Türkyılmaz'ı ziyaret etti.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Nurullah Baldöktü Aile Sağlığı Merkezi'nde A.M.S. tarafından saldırıya uğrayan Yaşar Türkyılmaz ve sağlık çalışanı Sümeyra Akdemir'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

"Özellikle bu kelimeyi seçiyorum: magandalık!"

Beykoz Çiftlik Mahallesi'ndeki Nurullah Baldöktü Aile Sağlığı Merkezi'nde tıbbi sekreter Sümeyra Akdemir'i ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden Kaymakam Ahmet Katırcı, "Bunun hiçbir açıklaması yok. İnsanlık dışı ve tamamıyla magandalıktır. Bu kelimeleri özellikle kullanıyorum. Magandalık. Bunu yapabilecek bir adamın insanım diye, erkeğim diye bu sağlık ocağına girmemesi lazım. Bu kadar basittir ama onun karşılığında 65 yaşına rağmen bu kızı korumak için kendini feda etmiş bir adam var. Haklı dahi olsa bir sağlıkçıya, bir kadına hiçbir kimse şiddet uygulayamaz" diye konuştu.

Ziyaretin ardından Kaymakam Ahmet Katırcı ve beraberindekiler, olayın yaşandığı bankoyu inceledi ve Sümeyra Akdemir'den olayı tekrar anlatmasını rica etti.

Katırcı, sağlık görevlisi Akdemir'e çiçek hediye etti.

Katırcı, daha sonra Yaşar Türkyılmaz'ı evinde ziyaret ederek, göstermiş olduğu tavır nedeniyle tebrik ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz