Yaşam

Beykoz'da çöp kamyonu devrildi. Bir kişi öldü

04.09.2015 09:09
| | |
14537

Video galeri

Beykoz Çavuşbaşı'nda Beykoz Belediyesi'nin temizlik işlerini yürüten Yön Temizlik'e ait 34 GM 6319 plakalı çöp kamyonu devrildi. Bir işçi öldü...

Beykoz'da çöp toplama kamyonuyla viraja süratli giren sürücü, direksiyon hakimiyetini kaybedince bariyerleri parçaladıktan sonra su kanalına uçtu. Yan yatan araçtan sürücü yaralı olarak kurtarılırken, yanındaki mesai arkadaşı Bülent Çoban, hayatını kaybetti.

Kaza saat 07.00 sıralarında Çavuşbaşı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde meydana geldi. Ümraniye'den Çavuşbaşı'na Beykoz Belediyesi'ne ait 34 GM 6319 plakalı çöp kamyonuyla gitmekte olan Yusuf Yazıcı, virajda direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Araç sağ tarafından bulunan bariyerleri parçaladıktan sonra su kanalına uçtu. Yan yatan aracın sürücüsü Yusuf Yazıcı, kazayı hafif yaralı olarak atlattı. Yazıcı kadar şanslı olmayan, 38 yaşındaki Bülent Çoban, aracın içinde hayatını kaybetti.

Kazanın ardından olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Savcının gelmesinin ardından Bülent Çoban'ın cansız bedeni aracın içinden çıkartılarak cenaze aracına konulup, Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi'ne ait vincin kamyonu kaldırmasının ardından tek yönden verilen trafik normale döndü. Polis kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Çöp Kamyonu, Kaza, Vefat, Çavuşbaşı, Yusuf Yazıcı, Bülent Çoban, Vefat

reklam
1 Yorum
ufuk07.09.2015 11:22:27

Beykozda dar olan sokak aralarında çöp kamyonları çok hızlı kullanıyorlar belediye ve yöntem şirketinin çöp kamyonlarını denetlemesi lazım, yoksa çok daha büyük facialar yaşanılabilir.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"