Beykoz’da çok konuşulan transfer

  • 20.07.2022 14:38
  • Güncelleme: 20.07.2022 14:40
  • Okunma: 2357 kez
  • Yorum: 0
Beykoz futbol camiasında sezonun ilk haberi Çavuşbaşıspor'dan geldi.
Beykoz’da çok konuşulan transfer

Çavuşbaşı Spor Kulübü A Takım antrenörlüğüne, geçtiğimiz hafta Çubukluspor'daki 17 yıllık antrenörlük sürecine son veren Ramazan Sökmez getirildi.

Yeni sezonda iddialı hedefler belirleyen Beykoz ekibi, Bölgesel Amatör Lige çıkmanın hesaplarını yapıyor.

Öte yandan Ramazan Sökmez ile birlikte Çubukluspor'da uzun süre idari görev üstlenen Mehmet Şahin de Beykoz Çavuşbaşıspor'da göreve başladı. Mehmet Şahin  genç takımlardan sorumlu isim oldu.

Beykoz Çavuşbaşıspor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin yaptığı açıklamada, 2022-23 sezonundan oldukça umutlu olduklarının altını çizeren, "Ramazan Sökmez hocamız amatör futbol camiasında İstanbul'da zirveyi görmüş bir isim. Bu güne kadar Çubukluspor bünyesinde sayısız şampiyonluklara imza attı. Bundan sonra aynı başarılı tabloyu bizlere de yaşatacağına eminim. Her iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun. Takım için transfer dönemi oldukça hareketli geçecek" diye konuştu.

Çavuşbaşıspor’un yeni antrenörü Ramazan Sökmez, gelen teklifler içinde Beykoz ekibinde karar kıldığını belirtirken, anlaşmanın hem kendisi hem de Beykoz Çavuşbaşıspor camiası için hayırlı olmasını diledi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Transfer, Ramazan Sökmez