Beykoz'da çocuk parkı alkolizme hizmet ediyor

  • 4
  • 23079
Beykoz'da çocuk parkı alkolizme hizmet ediyor
Beykoz'da çocuk parkı alkolizme hizmet ediyor
Beykoz'da çocuk parkı alkolizme hizmet ediyor

Beykoz'un Paşabahçe Mahallesi'ndeki sahilde bulunan çocuk parkı, çocuklara değil de alkolizme hizmet eder oldu.

Çocuk parkının yanındaki metruk binalarda alkol alan insanlar, güpe gündüz çocuk parkını da kullanır oldu. Yöre halkı ise Beykoz Belediyesi'nin kurmuş olduğu çocuk parkından tam anlamıyla bir türlü yararlanamazken, parkta alkol alan insanlar bölgeyi mekan haline getirdi.

Beykoz'un marka semtlerinden olan Paşabahçe sahilinde, nezih çay bahçeleri ve ailelerin oturabileceği mekanlar olmasına rağmen, yine aynı bölgede metruk binaların ve çocuk parkının alkol almak için kullanılıyor olması bölgeye olan ilgiyi zayıflatıyor.

Özellikle bölgede yaşayan çocuklu aileler ise bu durumdan şikayetçi. Akşamları daha yoğun bir kalabalığın olduğu söylenen bölgede gündüzleri de alkol alanların olduğu görüldü.

Öte yandan Beykoz Belediyesi'nin Paşabahçe'den sahile uzanan güzergahı araç trafiğine kapatacağı ve ışıklandırma yaparak, güzergahı daha görkemli bir hale getireceği kaydedildi.

Vatandaşlar ise Paşabahçe Sahili'nde güvensiz ortamın bir an önce ortadan kaldırılmasını istedi.

 Haber Merkezi     

 Murat Aydın Bosna Hersek'de açılışa katıldı
Önceki Murat Aydın Bosna Hersek'de açılışa katıldı
Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Sonraki Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Yorumlar (4 Yorum)

Ali okumuş (4 yıl önce)

Alkolizm derken kimin ailesine çocuğuna terbiyesizlik yapılmış. Yaptığınız haberi yayınlarken biraz dikkatli olun. Tekel peşkeş cekilirken biz ugraştik o kadar. O zaman nerdeydiniz. Şu anda orası beton yigını olacak.

Abuuzeeya (4 yıl önce)

Herkes kendine yontuyor; içici kimseye zarar gelmez korkmayın diyor, içmeyen çoluk çocuk sahipleride durumdan şikayetçi dünyadaki bir çok ülke bu gün bununla savaşıyor ve açık alanda alkol alınması belli saatler dahilinde ve az bir kısmındada tamamen yasaklamış durumda pek çoğumuzunda mutlaka tanık olduğu gibi bir takım alkolikler içip sağa sola sataşıp küfürler savuruyor demekki bu durumda rahatsızlık veriyorlar

Duygu (4 yıl önce)

Sadece paşabahçe mi? Göztepe muhtarlık yanındaki park gündüz vakti poşetini alan içmeye. Carrefour arkasındaki park yanından geçemezsin masalar kurulu ateşler yakılmış sadece içki.

Murat (4 yıl önce)

Beyfendi orası paşabahçe sahil orada herkes oturmasını kalkmasını bilir Hicbir olay olmaz. Beykozdaki tüm mekanların alkol ruhsatlarını iptal et. Sonra millet sahilde icki içiyor diyr haber yap. Ulan o sahile konulan masalar acılan mekanlar kanunimi. Park olan yerlere atılan masalar resmimi Hangi mekandan aldın parayı onu yaz sen bakim. He bu arada bekozda kapatılan 3 fabrikadan birisi orası. Haberi yapan delikanlı olsunn adını yazsın

Yorum Yaz