Beykoz’da çifte kupa sevinci yaşayan takım

  • 04.07.2022 15:33
  • Güncelleme: 04.07.2022 15:37
  • Okunma: 1571 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un amatör spor kulüplerinden, Rüzgarlıbahçe şampiyon olduğu iki branşta kupalarını aldı.
Beykoz’da çifte kupa sevinci yaşayan takım

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü için yapılan özel programa, BİSK Başkanı Asım Özdemir ve değişik spor kulüplerinden temsilciler katıldı.

TFF Kadınlar Futbol 3. Ligi C Grubunda şampiyon olan Rüzgarlıbahçe kızları 2. Lige yükselme maçlarının ilkinde Adana FK karşısında mağlup olmuş, 2. Lig şansını ileriki yıllara bırakmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Dost Beykoz'da yer alan haberde, Rüzgarlıbahçe Kulüp Başkanı Fatma Taşkıranlar ve kafilenin şampiyon olmalarına karşın kendilerine kupa verilmemesi nedeniyle üzüntü yaşadıkları ifade edilmişti.

Yapılan kupa programı sonrası Kulüp Başkanı Fatma Taşkıranlar, gecikmeli de olsa kavuştukları çifte kupa için Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir'e teşekkür etti.

Programda konuşan BİSK Başkanı Asım Özdemir, İASFK Başkanı Ali Düşmez'in selamlarını iletirken, "İnanın bu şampiyonluklar azımsanmayacak başarıları içermekte. Kızlarımızı ve bugün burada olmayan teknik ekibi kutluyorum. Fatma Başkanımız ve Yönetim Kurulunu da ayrıca kutluyorum. Hem erkek, hem de kadınlar kategorisinde başarılı olmak ilçemiz adına da ayrıca bir gurur vesilesidir" ifadelerine yer verdi.

Programda bir konuşma yapan Rüzgarlıbahçe Muhtarı ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, şampiyon olan ekipleri kutladı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kupa, Rüzgarlıbahçe