Beykoz'da çevik kuvvetli TOMA'lı restoran yıkımı

  • 10
  • 30359

Beykoz Poyrazköy'de uzun süredir hizmet veren bir restoran çevik kuvvet ekiplerinin desteğiyle iş makineleri kullanılarak yıkıldı.

Poyrazköy Limanı'nda uzun süredir ilçeyi ziyaret eden turistlere ve bölge halkına hizmet veren bir restoran Beykoz Belediyesi'nce alınan kararla cumartesi günü erken saatlerde yıkıldı.

Bölge halkının ifadelerine göre Cuma günü akşam üzeri alınan kararın ardından Cumartesi sabahı erken saatlerde restoranın önüne gelen ekiplere çevik kuvvet polisleri ve zabıta görevlileri de eşlik etti. Restoran yetkililerinin tepkisiyle karşılaşan görevliler yaşanan tartışma sonrası yıkımı gerçekleştirdi.

Yıkım sırasında Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) da hazır bekletildi.

Gerçekleştirilen yıkımın daha önce restoran yetkililerine tebliğ edilmediği ve yıkım sırasında da yıkıma gelen ekibin herhangi bir resmi evrak beyanında bulunmadığı iddia edildi.

Yaşanan tartışmaların ardından yıkım gerçekleşirken, bölge halkı "bayram öncesinde insanlara zulüm yapılıyor" yorumunu yaptı.

Haber Merkezi

 

Beykoz'da İETT otobüsü motorlu kurye ile çarpıştı
Önceki Beykoz'da İETT otobüsü motorlu kurye ile çarpıştı
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (10 Yorum)

Ömer (2 yıl önce)

Haberi sunuş şekillerine bak utanmazlar. Tarihin çöplüğüne atacağız sizi az kaldı bekleyin. Vatandaşın evini iş yerini yıkın zengine gelince kör olun görmeyin oyu da zenginden istersiniz. Hesabını soracağız sandıkta bu sarhoşluğunuzuz

BEYKOZLU Malatyalı (2 yıl önce)

BÜYÜK BEYKOZ HALKI BUNLARA SANDIKTA CEVABINI VERECEK İNŞAALLAH

Hasan Sekmez (2 yıl önce)

Bun yoneticilerlerle artık Beykoz diye bir yerin varlığı tartışılır duruma geldi. Artık ilçemizin adı BEYBURNU oldu. Sokaklarında ağlamayan,gülmeyen,yaşamayan dışarıdan yönetici gelirse böyle olacağı aşikar. Beykoz un kendi has yoneticileri karar verirken bin defa düşünüp vicdanları ile hareket ediyor. Bunlar ise sabah 8 akşam 5 doğru Başakşehir'e veya Zeytinburnu'na gidiyor.

Emre (2 yıl önce)

Belediye başkanı Murat Aydın Yenimahalleye geldi, yok yeni mahalle şöyle iyi, böyle iyi, en yüksek oy aldığımız mahalle falan. Sorduk buraya kentsel dönüşüm var mi, yok. Peki tapu verecek misiniz o da yok. Peki biz size niye oy verelim hemen Allah Muhammed

Kaynarcali (2 yıl önce)

Allah belanızı versin yapmadığınız pislik kalmadı milletin kanını emdiniz sıranızı gelicek

Aykut ÖZDEMİR (2 yıl önce)

Oy verip verip konuşmaya gerek yok, bence iyi olmuş, kaçak yapıya geçit verilmemeli

Yavuz (2 yıl önce)

Bu chp liler siz hakikaten kafasini kuma gomenlerdensiniz. Bugune kadar ki yapilan tum planlari iptal ettirenler kimler ha. Bi zahmet arastirin da bakin. Polonezkoyun kendi halkinin bile istedigi imar planlarini taaa kadikoylerden gelip de ormanlarimiz yok ediliyor diye iptal ettirenler chp liler degil mi?

Metallica (2 yıl önce)

Yıkılma sebebi nedir acaba? Sahiplerine Teblig edilmemis oyle birsey olmaz zaten! Başkasına mı peşkeş cekildi gorcez bakalım! Sap doner keser döner gün gelir hesap döner!!!

Soner (2 yıl önce)

Beykoz belediyesi ne kanun tanıyor ne mahkeme Allah bir an önce bunlardan Beykoz u kurtarsın

Haluk haluk (2 yıl önce)

2019 seçimleri akp'nin en yüksek oy aldığı mahalle Poyraz köy, ve sonuç... Yer sahipleri belki mağdur oldu ama bişey olmaz biz 20 yıldır mağdur oluyoruz bir defada siz olun...belki bundan sonra akıllanıp oyunuzu ona göre kullanırsınız. Bu arada yıkılan yapı içinde üzüldüm

Yorum Yaz