Yaşam

Beykoz’da Çavuşbaşı ve Yenimahalle’ye kapalı havuz​

Beykoz’da Çavuşbaşı ve Yenimahalle’ye kapalı havuz​
26.03.2019 19:29
| | |
4445

Müjdeyi bu kez sosyal medya üzerinden veren AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Yenimahalle ve Çavuşbaşı'na kapalı havuz yapacaklarını söyledi.

Seçimleri kazanması halinde ilk etapta Çavuşbaşı ve Yenimahalle semtlerinde olmak üzere iki adet kapalı havuz inşasına hemen başlayacaklarını belirten Başkan Adayı Aydın, ilerleyen süreçte kademeli olarak Beykoz’da, çeşitli mahallelerde kapalı mahalle havuzları yapılacağını belirtti.

Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın seçim çalışmaları kapsamında sık sık dile getirdiği “Kapalı Mahalle Havuzları” projesinin detayları belli olmaya başladı. Başkan Aydın’ın kendi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir paylaşımda, seçimi kazanması halinde ilk olarak Beykoz’un Çavuşbaşı ve Yenimahalle semtlerine olmak üzere iki adet kapalı havuzun inşasına hızla başlanacağı mesajını verdi.

Su sporları yapılabilecek

Kapalı havuz projesini kendi sosyal medya hesapları üzerinden duyuran Başkan Adayı Murat Aydın, “Önce Çavuşbaşı ve Yenimahalle’de yapmaya başlayacağımız kapalı mahalle havuzlarımızdan, dört yaşından itibaren tüm hemşehrilerimiz faydalanabilecek” ifadelerini kullandı. Aydın, projenin detaylarıyla ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı; “Çavuşbaşı ve Yenimahalle semtlerinde inşa edilecek 2 adet kapalı havuzda vatandaşlarımızın rahatlıkla su sporlarını gerçekleştireceği hijyenik ve güvenilir bir tesis niteliğinde olmasını planladığımız yüzme havuzları yapacağız. 4 yaşından itibaren tüm vatandaşlarımızın faydalanabileceği tesislerimizde yüzme havuzlarının dışında; bisiklet park alanları, dinlenme alanları ve kafeterya, duş kabinleri ve soyunma odaları, karşılaşabileceğimiz sorunlar için cankurtaranlar, su sporlarında kullanılabilecek ekipmanlar, yüzme eğitimi programları, yer altı otoparkları bulunacaktır.”

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Murat Aydın, Kapalı Havuz, Çavuşbaşı, Yenimahalle

reklam
4 Yorum
Hasan 16.04.2019 09:22:06

Birakin fuzli yatirimlari iissizligi onleyecek yatirimlar yapin imar sorununu halledin

Murat sadıkoglu27.03.2019 09:32:31

17 YIL SONRA KAPALI YÜZME HAVUZU PLANLARI. BEYKOZ ZENGINLERE HAZIRLANIYOR DEMEK KI.

Demokles26.03.2019 22:22:18

Başkanım size bilgi verildimi bilmiyorum;mevcut yönetim ellerindeki r.şahin köktürk kapalı spor salonunu masraflarını karşılayamadıklarından dolayı ibb Ye devretti.

Serpil TOK26.03.2019 19:50:44

Oy oranlarınızın düştüğü yerlerde nasılda hemen proje üretiyorsunuz. Bırakın artık insanları kandırmayı. Almışsınız yanınıza mhp ilçe başkanını oy avına çıkmışsınız. Yazıktır be iğreniyorum artık sizden.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"