Beykoz’da Çavuşbaşı ve Görele’ye ruhsat müjdesi

  • 0
  • 4599
Beykoz’da Çavuşbaşı ve Görele’ye ruhsat müjdesi
Beykoz’da Çavuşbaşı ve Görele’ye ruhsat müjdesi

Beykoz belediyesi, Çavuşbaşı ve Görele sakinlerinin beklediği ve imar faaliyetleri için gerekli olan imar durumu ve ruhsat verme işlemlerinin başladığını duyurdu.

Beykoz Beldiyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü’nün onay yazısının Beykoz Belediyesi’ne ulaşmasının ardından, imar durumu ve ruhsat işlemleri sürecinin başladığı ifade edildi.

Cumhurbaşkanı Recepğ Tayyip Erdoğan ve Çevre Şehricilik ve İklim Değişikliği Balanı Murat Kurum'a teşekkür edilen açıklamada, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımdaki ifadelerine de yer verildi. 

Yaşanan gelişmeyi twitter hesabından duyuran Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Beykoz’umuza hayırlı bir gelişmeyi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun süredir gayretle sürdürdüğümüz çalışmalarımızda sona geldik: Çavuşbaşı ve Görele’de ruhsat verme sürecine artık başlıyoruz. Bu süreçte bize desteklerini her daim sunan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve ekibiyle birlikte büyük emek gösteren Sayın Bakanımız Murat Kurum’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Öte yandan, onaylanan revizyon doğrultusunda binalarını yapmak isteyen vatandaşların gerekli imar durumu öğrenebilecekleri gibi ruhsat işlemlerini de Beykoz Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden yapabilecekleri kaydedildi.

Haber Merkezi

Beykoz Belediyesi yaz sezonunu açtı
Önceki Beykoz Belediyesi yaz sezonunu açtı
Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Sonraki Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı