Beykoz'da büyük randevu

  • 0
  • 14479
Beykoz'da büyük randevu
Beykoz'da büyük randevu
Beykoz'da büyük randevu
Beykoz'da büyük randevu
Beykoz'da büyük randevu
Beykoz'da büyük randevu

AK Parti Genel Yardımcısı Nükhet Hotar, 15 Temmuz darbe girişiminin simge isimlerinden olan Şerife Boz'u Beykoz Çavuşbaşı'ndaki evinde ziyaret etti. .

Darbe girişimine tepki göstermek amacıyla kamyonla Taksim'e çıkan Şerife Boz'u, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar ve beraberindeki AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, AK Parti Genel Merkezi AR-GE Başkan Yardımcısı Osman Coşkun ve Anadolu Ajansı (AA) İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan ziyaret etti.

Kağıthane'de ikamet eden Şerife Boz, Hotar'ın ricası üzerine Çavuşbaşı'ndaki evinde misafirlerini ağırladı. Gerçekleşen ziyaretin ardından açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, tarihe tanıklık edebilmek için kamuoyunun 'Şerife Bacı' olarak tanıdığı Şerife Boz ve eşinin misafiri olduklarını belirtti.Nükhet Hotar: "Çocuklarımızın hafızasına darbe gibi kötü bir kavramı kazıdılar"

Hotar, 15 Temmuz darbe girişiminin çok hain, kanlı ve acı bir sürecin adı olduğunu kaydederek, "Maalesef bizim çocuklarımızın da hafızasına darbe kavramı gibi olumsuz olayları kazıdılar. Her şeyden önce bu girişimde bulunanların hem Allah katında hem de ülkesini, bayrağını, milletini seven vatandaşın gönlünde, gözünde hak ettiği yerde olmasını diliyorum." diye konuştu.

Misafirperverliğinden dolayı Boz ailesine teşekkür eden Hotar, Şerife Hanım'ın gösterdiği kahramanlığın kendilerinin çocuklarına, çocuklarının da kendi çocuklarına mutlaka anlatacağına dikkati çekti."Türk kadını olarak çok gururlandım"

O akşam yaşadıklarını misafirlerine anlatan Şerife Boz ise, "Çok mutlu olduk. Bir Türk kadını olarak çok gururlandım. Allah razı olsun." ifadelerini kullandı.

Ziyaret esnasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar tarafından, partinin AR-GE Başkanlığı adına Şerife Boz'a bir tablo hediye edildi.


Haber Merkezi

Beykoz Devlet Hastanesi personeli Kısıklı'da nöbetteydi
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi personeli Kısıklı'da nöbetteydi
İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz Belediyesini ziyaret edecek
Sonraki İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz Belediyesini ziyaret edecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz