Beykoz'da buda oldu... Askıda et kampanyası

  • 28.04.2020 16:16
  • Güncelleme: 28.04.2020 16:17
  • Okunma: 24451 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da bir çok STK'nın yapmış olduğu askıda ekmek, askıda elbiseden sonra Yesem Et bunu bir adım daha iletiye taşıyarak askıda et kampanyası başlattı.
Beykoz'da buda oldu... Askıda et kampanyası

Soğuksu Merkez'de hizmet veren Yesem Et'in Sahibi Ömer Gökdemir, hayırseverlerin destekleriyle askıda et kampanyasını başlattı. İlk bağışı da 50 kilo et ile kendisi yaptı. STK'ların içinde bulunduğumuz zor günlerde vatandaşların imdadına koşmak için birbirleriyle yarışırken, ilk kez bir ticari kurumdan farklı bir hamle geldi.

Soğuksu Merkez'de hizmet veren Yesem Et'in sahibi Ömer Gökdemir farklı bir kampanya başlatarak dikkatleri üzerine çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlatmış olduğu "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyası kapsamında, "askıda et" uygulamasını başlatan Ömer Gökdemir, Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi insanlara destek sağlamak isteyenlerin bağışlarıyla bu uygulamayı başlattığını söyledi.

Yarım  kilo et, yarım kilo kıyma olarak verilen destekle ilgili ilk elli kişilik bağışı kendisinin yaptığını ve ilk kapsamda 50 kg et ve 200 kg tavuk ihtiyaç sahiplerine dağıttığını söyleyen Ömer Gökdemir, normal şartlarda etin kilosunun 65 TL olduğunu fakat hayırseverlerin destek amacıyla yapmış olduğu bağışlarda etin kilosunu 60 TL'den hesapladıklarını söyledi. Gökdemir, istiyoruz ki Ramazan ayının bereketinden ihtiyaç sahiplerimiz hakkıyla yararlansın" dedi.

Bu kapsamda ihtiyaç sahipleri için başlatılan "Askıda ET" uygulamasına  destek olmak isteyenlerin 0554 858 13 94 nol telefondan kendisine ulaşabileceklerini söyledi.

Haber Merkezi