Yaşam

Beykoz’da bu hafta sonu şenlik var!

Beykoz’da bu hafta sonu şenlik var!
20.09.2016 18:21
| | |
6843

Beykoz Belediyesi’nin her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği toplu sünnet ve nikâh şölenleri bu yıl 24 ve 25 Eylül tarihlerinde yapılacak

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki sosyal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetleri çerçevesinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Belediye Meydanı’nda yapılacak. 

24 Eylül Cumartesi günü yapılacak Toplu Sünnet Şöleni’nde ise 600 delikanlı adayı, erkekliğe ilk adımlarını atacak. Katılımcılara çeşitli ikramların da olacağı törende sünnet çocuklarına günün anısına bisiklet hediye edilecek.

25 Eylül Pazar günü yapılacak Toplu Nikâh Töreni’nde bu yıl 23 çiftimiz dünya evine girerek binlerce kişinin şahitliğinde yeni hayatlarına “evet” diyecekler. Maddi imkânı yetersiz çiftlerimiz için, tüm nikâh masrafları ve çeyizlerin Beykoz Belediyesi’nce karşılanacağı nikâh töreninde, davetlilere düğün çorbası ikram edilecek.

Programlarda halk oyunları, jonglör, maskotlar, yarışma, müzik, eğlence ve animasyon gösterileriyle katılımcılar unutulmaz bir gün yaşayacak.

24 Eylül Cumartesi günü yapılacak Toplu Sünnet Şöleni ve 25 Eylül Pazar günü yapılacak Toplu Nikâh Töreni programlarına tüm vatandaşlarımız davetlidir.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Toplu Nikah, Toplu Sünnet

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"