Beykoz’da bisikletten sonra motorize ekip

  • 22.07.2019 17:52
  • Güncelleme: 22.07.2019 17:54
  • Okunma: 10659 kez
  • Yorum: 1
Beykoz’da trafik sıkışıklığına hızlı çözüm getirmek amacıyla Belediye tarafından motorlu trafik zabıta ekibi kuruldu.
Beykoz’da bisikletten sonra motorize ekip

Beykoz Belediyesi’nin ilçe genelinde trafik yoğunluğunun yaşandığı yerlere hızlı çözüm getirmek ve vatandaşların huzurunu sağlamak için kurduğu Motorize Zabıta Ekipleri göreve başladı.

Beykoz Belediyesi’nin ilçe sakinlerine hızlı ve etkin hizmet sunmak üzere kurduğu Motorize Zabıta Ekipleri, Kavacık, Beykoz Merkez, Paşabahçe Meydanı ile araç yoğunluğunun olduğu yerlerde trafik akışını sağlıyor.

Gün içinde 2 motor ve 8 kişiyle ana cadde ve yollarda devriye gezen ekipler kurallara uymayan araçları yönlendiriyor, kaldırımlardaki parklanma ve seyyar satıcılara müdahale ediyor.

Pazar ve Cami Önlerinde Devriye   

Ekipler haftalık kurulan semt pazarlarının giriş ve çıkışlarında, Cuma günleri ise cami önlerinde trafiği engelleyen araçlar ve seyyar satıcılar için görev yapıyor. 

Motorize ekipler, yeni eğitim-öğretim yılı açılışıyla merkezi okulların önlerinde olacak.  

Beykozluların huzuru için yeni kurulan ekibe yeni motosiklet ve zabıtalarla takviye yapılacak.

Başkan Murat Aydın: “Bisikletli Zabıtlar da Hazır”

Başlatılan yeni hizmetle ilgili konuşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Beykoz’da gündelik hayatın akışını kolaylaştırmak üzere mevcut zabıta ekiplerimize motorlu araçlarımızla takviye sağladık. Çok yakında bisikletli zabıtalarımız da sahilde olacak. Bisikletli zabıtalar sahilde rutin devriye hizmetlerini verirken motorize ekipler trafiğin yoğun olduğu noktalarda görev yapacak. Her şey daha huzurlu ve mutlu bir Beykoz için” dedi.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Motorize Ekip, trafik, Zabıta

Yorumlar (1 Yorum)

Gereksiz İşler Müdürü (2 yıl önce)

Gereksiz işler gereksiz harcamalar

Yorum Yaz