Güncel

Beykoz’da bisiklet yolu kaldırılıyor

Beykoz’da bisiklet yolu kaldırılıyor
13.12.2017 22:22
| | |
17155

Video galeri

Beykoz – Riva yolunda meydana gelen kazanın ardından vatandaşlar yolu trafiğe kapattı.

Ünlü oyuncu Yağmur Atacan’ın kullandığı 34 PE 0591 plakalı jip, Şirindere sapağından Riva yönüne dönüş yapan Muammer Öztürk’ün (57) kullandığı Tofaş marka araca çarptı.

Kazada otomobil sürücüsü hafif yaralanırken, Atacan ve beraberindeki kızı yara almadan kurtuldu.

Kazanın ardından, bölgede sık sık kaza yaşandığını belirten vatandaşlar, yolu çift yönlü trafiğe kapattı.

Görgü tanıklarının ifadesine göre Atacan’ın süratli olduğu ve yola dönüş yapan Muammer Öztürk isimli vatandaşın aracına arkadan çarparak takla atmasına sebep olduğu iddia edildi.

Çarpmanın etkisiyle yaklaşık 30 metre sürüklenen Muammer Öztürk yönetimindeki araç ile Yağmur Atacan’ın kullandığı araç menfeze düştü.

Örnekköy Mahallesi Muhtarı Osman Bakoğlu, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü tarafından yapımı yeni tamamlanan bisiklet yolunun, ikişer şerit gidiş geliş olan yolu tek şeride düşürmesiyle Beykoz-Riva yolu arasında kazaların sıklaştığını söyledi.

Yaşanan kazanın ardından bölgedeki vatandaşlar yolu gidiş geliş olarak trafiğe kapattı. Vatandaşların talebi üzerine Şirindere Kavşağına gelen Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, hafta sonuna kadar bisiklet yolunun kaldırılacağı sözünü verdi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Çelikbilek ve Katırcı ikilisinin olay yerinden ayrılmasıyla birlikte vatandaşlar yolu trafiğe açtı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Bisiklet Yolu, Kaza, Yağmur Atacan, Muammer Öztürk, Riva

1 Yorum
ozan16.12.2017 13:30:19

PİÇ gibi araba kullanın, başkasının canına kastedin sonra suçlu bisiklet yolu olsun. NE ALA!

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"