Beykoz'da birçok yol pazar günü trafiğe kapanacak

  • 0
  • 5951
Beykoz'da birçok yol pazar günü trafiğe kapanacak
Beykoz'da birçok yol pazar günü trafiğe kapanacak
Beykoz'da birçok yol pazar günü trafiğe kapanacak

Beykoz'da gerçekleştirilecek Boğaziçi Triatlonu nedeniyle pazar günü bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre pazar günü Beykoz'da yapılacak Boğaziçi Triatlonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Açıklamada, Kanlıca İskelesi ile Küçüksu İskelesi arasının yüzme parkuru olarak, Küçüksu - Kavacık - Harp Akademileri Kavşağı -Tem Otoyolu Güney Şeridi arasının bisiklet parkuru olarak, Küçüksu - Körfez caddesi arasındaki yolun ise koşu parkuru olarak kullanılacağı kaydedildi.

Bisiklet parkuru için sabah 05.30 ile 10.30 arası Cuma Yolu Caddesi ve caddeye çıkan tüm cadde ve sokaklar, Mihrişah Valide Sultan Caddesi ve caddeye çıkan tüm cadde ve sokaklar ve Atatürk Caddesi ve caddeye çıkan tüm cadde ve sokaklar (Kavacık Köprüden sahil istikameti tek yön olarak) trafiğe kapatılacağı kaydedildi.

Bu yollara alternatif olarak ise Atatürk Caddesi Kavacık Yönü (Tek Yön), Yeni Riva Yolu, Orhan Veli Kanık Caddesi, Okul Caddesi, Otağtepe Caddesi, M. Ali Birand Caddesinin kullanılabileceği bildirildi.

Koşu parkuru için trafiğe kapatılacak Körfez Caddesi ve caddeye çıkan tüm cadde ve sokaklara alternatif olarak ise M. Ali Birand Caddesi, Okul Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Yeni Riva Yolu ve E-80 Karayolu Güney Yolu kullanılabilecek.

Bisiklet parkuru için Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 06.00 ile 09.30 arasında trafiğe kapatılacak.

Valilik, Büyükdere Caddesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Avrasya Tüneli ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün kullanılabileceğini kaydetti.

Haber Merkezi

Beykoz'da engellileri darbedenler tahliye istedi
Önceki Beykoz'da engellileri darbedenler tahliye istedi
Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Sonraki Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz