Beykoz'da bir yeni okulun daha inşaatı başladı

  • 0
  • 9523
Beykoz'da bir yeni okulun daha inşaatı başladı
Beykoz'da bir yeni okulun daha inşaatı başladı

Zerzevatçı Mahallesi'nde Beykoz Eğitime Destek Derneği İlkokulu'nun temeli atıldı.

İlçede uzun yıllardır eğitim öğretim alanında yaptığı çalışmalarla toplumun her kesiminden takdir toplayan Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES) başlattığı bir projeyle daha tebrik topladı.

Beykoz Eğitime Destek Derneği Başkanı ve Meclis Üyesi Gülay Demirel, Zerzevatçı Mahallesi'nde dernek olarak yeni bir okulun yapımına başladıklarını duyurdu.

Demirel, "Sevgili dostlar, bir ülkeyi geleceğe taşıyan en önemli yapılardan biri de sivil toplum kuruluşlarıdır. 2005 yılında kurduğumuz derneğimiz Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES) bu güne kadar eğitime önemli katkılar sunmuştur. Bugün ise bir hayalimizi gerçekleştirecek temeli atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Beykoz Zerzevatçı Mahallesi'nde Beykoz Eğitime Destek Derneği İlkokulu'nun temelini attıklarının müjdesini veren Gülay Demirel, şunları kaydetti:

"BEDES İyilik Dükkanı, BEDES İyilik Butiği, okumuzun projesine emek veren AE Mimarlık Ahmet Erkutoğlu ve tüm destekçilerimize sonsuz teşekkürler. "Eğitimdir ki bir milleti; ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder." der Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Çalışmalarımıza atamızın ışığında yılmadan devam ediyoruz."

Haber Merkezi

Beykoz'da bazı üniversiteler 1 gün süreyle tatil edildi
Önceki Beykoz'da bazı üniversiteler 1 gün süreyle tatil edildi
Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Sonraki Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz