Ekonomi

Beykoz'da bir Samsung bayisi daha açıldı

Beykoz'da bir Samsung bayisi daha açıldı
29.04.2017 19:48
| | |
7957

Beykoz'da bir ticari işletme daha davetlilerin katılımıyla Kavacık Hasan Yavuz'da vatandaşların beğenisine sunuldu.

Beykoz'un Kavacık Mahallesinde hizmete açılan Samsung bayisi, ilçe halkının beğenisine sunuldu.

Elektronikten, beyaz eşyaya, cep telefonundan, elektronik ev eşyalarına kadar bir çok seçeneğin bulunduğu işletmenin açılışını Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Meclis Üyesi Emin Yavuz, Kavacık Hasan Yavuz Cami İmamı Halit Öksüz, İşletme Sahibi Korkut Ergül ve davetliler yaptı.

Kavacık Hasan Yavuz Camii İmamı Halit Öksüz'ün dualarıyla işletme hizmet vermeye başladı. Bir ayı aşkın zamandır devam eden tadilat çalışmalarının ardından açılışı gerçekleştirilen işletmede yaklaşık 10 personel hizmet veriyor.

"İlçe ekonomimiz bu şekilde güçlenecek"

Açılışın ardından Samsung mağazasını gezen Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, yaptığı değerlendirmede, "Bu tür işletmeler ilçemizin seçenek yelpazesini genişletirken aynı zamanda ilçe ekonomisine de katkı sunmaya devam ediyor. Beykozumuz gerçekten 313 km² ile İstanbul'un en büyük ilçelerden bir tanesidir. İstihdam anlamında olsun, ilçedeki ekonomik güç anlamında olsun her zaman böyle işletmelere ihtiyacımız olacak. Ben işletme sahiplerimize hayırlı olsun diyorum." şeklinde konuştu.

Aynı zamanda açılışa katılamayarak çelenk gönderenler arasında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'te yer aldı. Çelikbilek, işletme sahibi Ergül'ün davetine yoğun programı nedeniyle katılamadığı için 'hayırlı olsun' çelengi göndererek tebriklerini iletti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Açılış, Samsung, Korkut Ergül, Salim Öztürk

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"