Beykoz’da Bir Poşet Tebessüm hareketi

  • 0
  • 6875
Beykoz’da Bir Poşet Tebessüm hareketi
Beykoz’da Bir Poşet Tebessüm hareketi

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, ilçede Bir Poşet Tebessüm hareketini başlattı.

CHP Beykoz Yenimahalle başkanlarının "Bir Poşet Tebessüm" kampanyası zorlu ekonomik şartlarda öğrencilerin yanında oldu. Okulların açılma tarihi yaklaşmasıyla birlikte CHP Yenimahalle başkanları harekete geçti.

CHP Parti Meclisi üyesi aynı zamanda avukat olan Sevgi Kılıç’ın da katıldığı etkinlik yoğun ilgi gördü. 250 çocuğa yardım yapılan etkinlikte pandemi ile daralan ailelere birazda olsun ceplerini rahatlatacak bir hareket yapmış oldu.

"Bir Poşet Tebessüm" hareketi 250 öğrenciye mutluluk götürdü.

CHP Beykoz Yenimahalle başkanları ve meclis üyesi Sevgi Kılıç’ın da katıldığı etkinlik öğrencilere kırtasiye ürünleri dağıttı.

Pandemi ile birlikte aileleri zorlayan ekonomik şartlar ve kırtasiye ürünlerinin pahalılığı bu etkinlikle beraber biraz da olsun ailelerin yüreğine su serpti.

250 Öğrenciye kurulan stantta dağıtılan kırtasiye ürünleri, pandemi kurallarına kısmen uygun halde gerçekleşti.

CHP Meclis Üyesi Sevgi Kılıç resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, "Yenimahalle mahalle başkanlarımızın düzenlediği "Bir Poşet Tebessüm" kampanyası ile bu zorlu ekonomik süreçte okula başlayacak 250 çocuğumuza kırtasiye malzemesi desteğinde bulunduk; öğrencilerimize başarılar diledik." dedi.

Haber Merkezi

Riva'daki plaj futbolu turnuvasında heyecan büyük
Önceki Riva'daki plaj futbolu turnuvasında heyecan büyük
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı