Son Dakika

Beykoz'da bir ekmek teknesi daha yıkıldı

  • 2
  • 12899

Beykoz'da çeyrek asırdan uzun bir süredir ilçe halkının uğrak noktası olan Yalıköy'deki çay bahçesi kepçelerle yıkıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri gün içerisinde Yalıköy'de çeyrek asırdan fazla bir süredir Beykoz halkının uğrak noktası olan Özlem Çay Bahçesine geldi.

Kamu alanının işgal edildiği gerekçesiyle yaklaşık 30 yıldır ilçe sakinlerinin ekmek teknesi olan çay bahçesi, iş makineleriyle 1 saatlik çalışmayla yıkıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Basın Sözcüsü Murat Ongun, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamayla kamu alanını işgal ettiği belirlenen işletmelerin sıkı denetimden geçirileceğini ve yıkım yapmaktan çekinmeyeceklerini söylemişti.

Haber Merkezi

AK Partili kadınlar Beykoz’da İHH’ya çalıştı
Önceki AK Partili kadınlar Beykoz’da İHH’ya çalıştı
Beykoz 1908 Klasman Grubunda
Sonraki Beykoz 1908 Klasman Grubunda
Yorumlar (2 Yorum)

İzzet (11 ay önce)

Keşke aynı duyarlılığı bizim tapulu evimiz çocukluğumuzun geçtiği evi eski dönem belediye başkanı can tabakoğlu nun makamını kullanıp kamulaştırtıp yıkılmasına sebep olurkende gösterseydiniz. hep bi yazı yazmanın derdindesiniz madem.. O eski belediye başkanının ve yanında ona kim destek verdiyse onların yatıcak yeri yok

Aynur süt (11 ay önce)

Gerçekten İmamoğlu ve ekibi çok abartı yıkımlar yetmiyor faais fiyatları emirgan otopark ücret ne o yaaa özel otopark bile okadar almıyor emirgan korusun da soygunculuk var halka özellikle yakizya bırakın bunları yeter

Yorum Yaz