Beykoz’da bir acı kayıp daha... Ahmet Özdemir

  • Güncelleme: 21.05.2020 00:50
  • Okunma: 11078 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da uzun süre İlçe Tarım Müdürü olarak görev yapan İbrahim Özdemir’in kardeşi Ahmet Özdemir vefat etti.
Beykoz’da bir acı kayıp daha... Ahmet Özdemir

Eski Beykoz İlçe Tarım Müdürü ve Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi İbrahim Özdemir’in kardeşi Ahmet Özdemir vefat etti. Beykoz’da oldukça geniş bir tarafından tanınan ve sevilen isimlerden bir olan Ahmet Özdemir (55) bilinen her hangi bir rahatsızlığı yokken geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayata veda etti.

Ahmet Özdemir’in ani vefatı ailesinde şok etkisi oluştururken, Beykoz’da da derin üzüntüye yol açtı. Üst düzey bürokratik kesim üst üste sosyal medya hesaplarından üzüntülerini ifade ederken, kardeş İbrahim Özdemir’de taziye için oluşan yoğun telefon trafiğine yetişmeye çalıştı.

“Hayat dolu bir kardeşimizdi”

Ahmet Özdemir ile ilgili; “İyi niyetli, imanıyla, inancıyla, ihlâsıyla, yaşayışıyla, efendiliği ve kişiliği ile herkesin gönlünde taht kuran iyi bir baba, iyi bir kardeş, amca… Allah korkusu olan verilen emaneti koruyup kollayan yardımsever ve merhametli, hayat dolu bir kardeşimizdi” ifadeleri kullanıldı.

Ordu Mesudiye Topçam beldesinden olan merhum Ahmet Özdemir’in cenaze namazının 21 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 12.00’da Paşabahçe Merkez Camii’nde kılınmasının ardından Anadolufeneri'ndeki aile kabristanlığında ebediyete uğurlanacak.

 

 

Haber Merkezi  

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz