Beykoz'da beklenen kar yağışı başladı

  • 0
  • 13239
Beykoz'da beklenen kar yağışı başladı
Beykoz'da beklenen kar yağışı başladı
Beykoz'da beklenen kar yağışı başladı

İstanbul ve Beykoz genelinde beklenen kar yağışı başladı.

İlçenin bazı bölgelerinde hafif olarak devam eden kar yağışı yüksek kesimlerde yoğun olarak devam ediyor.

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün dün akşam yaptığı açıklamaya göre bu akşam ve yarın gün boyu kar yağışı devam edecek. Kavacık ve bölgesinde trafik yoğunluğu yaşanmazken, İETT ve ÖHO şoförleri de vatandaşların mağduriyet yaşanmaması için çaba sarf ediyor.

AKOM ve Beykoz Belediyesi teyakkuzda

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) ve Beykoz Belediyesi karla mücadele ekipleri ilçenin çeşitli yollarında teyakkuz halinde nöbetlerine devam ediyor. Ana yollar İBB kontrolünde belirli aralıklarla kar küreme ve tuzlama çalışmaları devam ederken yüksek kesim ve ara sokaklarda Beykoz Belediyesi'nin 5 büyük kar küreme ve tuzlama aracı, 3 kamyonet tipi küreme ve tuzlama aracı, 9 jcb, 2 grayder ve 9 tuz nakil aracı, 1 paletli ekskavatör ve 2 loder her hangi bir olumsuzluk yaşanmaması için çalışmalarına devam ediyor.

Beykoz'un yüksek kesimlerinde ise gece yarısından sonra hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi ve don olaylarının görülmesine karşılık yetkililer vatandaşları uyarıyor.

İstanbul'da akşam saatlerinde kar yağışı hafif şekilde başladı. Kar yağışının yarından sonra yerini yağmurlu ve ardından da güneşli havaya bırakması bekleniyor.

Haber Merkezi

Ermeniler Beykoz arazisinden tazminat kazandı
Önceki Ermeniler Beykoz arazisinden tazminat kazandı
Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Sonraki Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz