Beykoz’da bayram sevinci başladı

  • Güncelleme: 09.07.2015 23:35
  • Okunma: 5653 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Toplumsal Destek Merkezi'ni ziyaret eden Başkan Yücel Çelikbilek merkezde bayramlık giysilerine kavuşan çocukların sevinçlerini paylaştı.
Beykoz’da bayram sevinci başladı

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), Ramazan Bayramı öncesi, başta yetim, öksüz, şehit çocuğu ve ihtiyaç sahibi 6 bin çocuğu bayramlık giysileriyle sevindirmeye devam ediyor.

İhtiyaç sahibi çocukları her bayram öncesinde yeni giysilerle donatan TODEM, Ramazan Bayramı için pantolondan ayakkabıya, etekten gömleğe kadar rengarenk giysilerle hazırlandı. 

Sosyal Masa’ya kaydı bulunan ailelerin yararlandığı TODEM’in Tokatköy’de bulunan Merkezi’ne gelen çocuklar bayramlıklarını gönüllerine göre kendileri seçiyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve başkan yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu TODEM’de çocukların bayramlık sevincini paylaştı. Bayramlık giysilerine kavuşan çocuklarla sohbet eden Başkan Çelikbilek bazı çocuklar için giysi seçti.

Başkan Çelikbilek: “Çocuklarımız Mutlu Oldukça Biz de Mutlu Oluyoruz”

Bayramlık dağıtımıyla ilgi bilgi veren Başkan Çelikbilek: “Sosyal Masaya birlikte hizmet veren TODEM’i bu bayramda çocuklarımız için en güzel ve kaliteli giysilerle  hazırladık. Çocuklarımız mutlu oldukça biz de mutlu oluyoruz. Onların gözlerindeki sevinç ışıltısını   gördükçe biz daha da seviniyoruz. Geçen yıl 5 bin yavrumuza bayramlık dağıtımı yapmıştık, bu yıl 6 bin çocuğumuza ulaşıyoruz.  İstedik ihtiyaç sahibi çocuklarımız da imkân sahibi ailelerin çocukları gibi bayramı güzel giysilerle karşılasın. Merkezimiz yıl boyunca, her bayram ve okul dönemlerinde ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam edecek.” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz