Son Dakika

Beykoz’da bayram öncesi boğulma vakası

Beykoz’da bayram öncesi boğulma vakası
29.08.2017 15:46
| | |
21240

Beykoz Riva'da boğulan amcasının oğlunu kurtarmaya çalışan vatandaşı da başkaları kurtardı. Yaşanan olayda bir kişi öldü.

Riva'da öğle saatlerinde boğulma tehlikesi geçiren iki kişiyi kurtarmaya çalışan çevredeki vatandaşlar da büyük tehlike atlattı.

Öğle saatlerinde Riva'da Gelara Koyu olarak bilinen mevkii de iki kişi boğuldu. Çevredeki vatandaşların yardımıyla denizden çıkarılan vatandaşlara ilk müdahale 112 Acil Servis ekipleri tarafından olay yerinde yapıldı.

Aileleriyle birlikte can kurtaran hizmetinin bulunmadığı bölgede denize giren 32 yaşındaki Ahmet Demir boğuldu. Demir'i kurtarmak için denize giren 35 yaşındaki Cafer Demir'de boğulma tehlikesi geçirirken, ağır yaralandı.

Akrabalarının yardımıyla sudan çıkarılan Ahmet ve Cafer Demir'e ilk müdahale olay yerinde yapılırken, Ahmet Demir'in Kavacık'ta Medistate Hastanesi'ne kaldırıldığı ve burada hayatını kaybettiği bilgisine ulaşılırken, Cafer Demir'in Beykoz Devlet Hastanesi'nde müşahede altında tutulduğu ve bilincinin açık olduğu öğrenildi. 

Haber Merkezi 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Riva, Boğulma, Ahmet Demir, Cafer Demir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"