Beykoz'da Başkanın çocukları yine kazandı

  • Güncelleme: 22.01.2020 11:59
  • Okunma: 16114 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi'nin tanıtım amaçlı baskı ve promosyon ürünlerini kapsayan ihaleyi tanıdık bir firma kazandı.
Beykoz'da Başkanın çocukları yine kazandı

Beykoz Belediyesi 2020 yılı promosyon ve tanıtım ürünleri için yapmış olduğu ihaleyi tamamladı. İhaleyi kazanan şirket ve bedel dikkat çekti.

Geçtiğimiz aralık ayında açılan ihaleye altı firma teklif verirken, tekliflerden biri kabul görmedi. Beş firmanın girmiş olduğu ihaleyi, Sarıyer Belediyesi eski Başkanı Yusuf Tülün'ün çocuklarının sahibi olduğu "Siyah Martı Reklam Tanıtım Organizasyon" isimli şirket kazandı...

Beykoz Belediyesi'nin uzun yıllardır basım ihalesini kazanan Siyah Martı Reklam Tanıtım Limitet Şirketi, Sarıyer Belediyesi eski Başkanı ve İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün'ün çocukları Kerem Tülün ve Ömer Faruk Tülün'e ait.

Beykoz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün açmış olduğu ihale 20 Aralık 2019 günü yapıldı. 4 Milyon 440 bin 750 TL bedelli ihale için Beykoz Belediyesi ve Siyah Martı Reklam Tanıtım şirketi arasında 14 Ocak 2019 günü sözleşme imzalandı.

Beykoz Belediyesi'nin kasasından 2020 yılı için 4 Milyon 440 bin 750 TL olarak çıkacak bedel karşılığında,  102 kalemden oluşan, kalem, muhtelif ilan, broşür, afiş, zarf, çanta, billboard, vinil, araç giydirme ve çeşitli promosyon ürünleri gibi işler yapılacak.

2005 yılında 800 bin TL sermaye ile kurulan Siyah Martı Reklam Tanıtım Organizasyon Turizm ve Film Yapım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beykoz Anadoluhisarı'nda faaliyet gösteriyor.

Haber Merkezi        

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz