Spor

Beykoz'da başarı için taraftar kombine satıyor

Beykoz'da başarı için taraftar kombine satıyor
14.08.2018 11:23
| | |
4301

Türk Spor Tarihi'nin ilk kurulan kulüplerinden olan Beykoz, yeniden eski parlak günlerine dönebilmenin mücadelesini veriyor.

Bu sezon, uzunca bir süre ayrı kaldığı stadına, yenilenmiş, pırıl, pırıl bir görünüme kavuşmuş bir halde dönecek olan Beykoz tribünleri heyecanlı mı heyecanlı.

Yıllardır maddi anlamda sıkıntılı bir süreç yaşayan Sarı-Siyahlı ekip bu sezon da yanında en güçlü biçimde cefakar taraftarlarını bulmuş durumda. İlk etapta 500 rakamı hedeflenerek başlatılan Kombine Kart Satış rakamları 1000'e doğru bir seyir takip etmekte.

2018-19 Sezonu için 3 ayrı Kombine Kart bastıran Beykoz 1908 Yönetimi, bu kartları alan ve satışını gerçekleştiren Tribün Grubu Boğazın Yargıçlarından gelen maddi kaynak sonucu 4 oyuncuyu kadrosuna dahil etmiş oldu.

Beykoz Sevdalıları şu ana kadar yaptıkları çalışmalar ile 800 kişiye kombine satışı yapmış durumda. Pek çok Profesyonel Lig takımının bile bu kadar yıllık kombine satışına ulaşamadıkları dikkate alındığında bu büyük bir başarı anlamı da taşımakta. Grup bu sayıyı maçlar başlayıncaya değin 1000 yapabilmek için müthiş bir koşuşturma yapmakta.

Beykoz Spor Kulübü Derneği'nin 15 Temmuz'da gerçekleşen Kongresinde söz alan tribünlerin iki sevilen siması Ahmet Akman ile Murat İlhan, Boğazın Yargıçları olarak 2018-19 Sezonunda 2 futbolcuyu alıp kadroya katacaklarının sözünü vermişti.

Öte yandan Beykoz Tribünlerinin başlatmış olduğu bu kampanyada yılların Amigosu Erdoğan Sevinç (Paypay) ile Yalıköy Mahallesinin sıkı tribüncülerinden olan Erdal Diri bireysel anlamda sattıkları Kombineler ile Sosyal Medya da adeta fenomen olmuş durumda. Hatta ikiliden hangisinin daha fazla satış yapacağı ile ilgili iddialara bile girilmiş durumda.

Boğazın Yargıçları Facebook Sayfasından konuya ilişkin bir bilgilendirmede bulundu.

Bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi.

Bilindiği üzere 14 Temmuz’da yapılan Beykoz Spor kongresinde Boğazın Yargıçları olarak 2 futbolcu transferi ile takıma katkıda bulunacağımızı söylemiştik.

Bu süreçte sosyal medyadan gördüğünüz üzere tüm arkadaşlarımızla gecemizi gündüzümüze katarak yaklaşık 800 kombine satışını tamamladık.

Katkıda bulunan tüm Beykozlulara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bizler de söz verdiğimiz gibi bu yoğun talebi 2 değil 4 transfer ile süslendirdik.

Takımımıza transferini gerçekleştirdiğimiz futbolcularımız;

Efe Gökbayrak
Murat Yalçın Candan
Sinan Tunç
Roland Godwin Atsaga

Önümüzdeki günlerde ise 2 futbolcu transferimizi daha duyuracağız.

SENİ ŞAMPİYON YAPACAĞIZ!

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Kulübü, Boğazın Yargıçları, Taraftar, Transfer

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"