Beykoz’da baba oğlunun nikahını kıydı

  • 0
  • 29395
Beykoz’da baba oğlunun nikahını kıydı
Beykoz’da baba oğlunun nikahını kıydı
Beykoz’da baba oğlunun nikahını kıydı
Beykoz’da baba oğlunun nikahını kıydı
Beykoz’da baba oğlunun nikahını kıydı
Beykoz’da baba oğlunun nikahını kıydı
Beykoz’da baba oğlunun nikahını kıydı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in oğlu Mustafa Fatih Çelikbilek’in düğün törenine Abdullah Gül’ün yanı sıra çok sayıda Milletvekili ve Adayı katıldı.

Mustafa Fatih Çelikbilek’in düğün törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yanı sıra çok sayıda AK Partili Milletvekili ve Milletvekili Adayı katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in oğlu Mustafa Fatih Çelikbilek, nişanlısı Ayşenur Aydın ile dünya evine girdi. Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleşen törene iki bine yakın davetli katılırken, düğün sonunda davetlilere çam fidanı hediye edildi. Davetlileri kapıda karşılayan ve tek tek ilgilenen Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek ise oğullarının mürüvvetini gördüklerinden dolayı oldukça sevinçliydi.

Mustafa Fatih Çelikbilek ve Ayşenur Aydın çiftin nikâh akdini Baba Yücel Çelikbilek gerçekleştirirken, oldukça kalabalık bir nikâh şahidi topluluğu da Çelikbilek’e eşlik etti: 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Milli Eğitim eski Bakanı Ömer Dinçer, Kültür eski Bakanı İsmail Kahraman, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti İl eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Adayı Aziz Babuşçu, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve gelin Ayşenur Aydın’ın dayısı Cahit Aydın, çiftin nikâh şahitleri oldu.

‘Abdullah Gül törene geldi; Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu ise telgraf gönderdi’

Nikâh akdini gerçekleştirirken oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Yücel Çelikbilek“Bu güzel yuvanın hayat boyu huzur, sağlık ve bereketle dolmasını diliyorum” şeklinde konuştu. Nikâh şahitlerinden 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ise “Siyasi yolculuğa birlikte başladığım eski dostlarımla biraraya gelmemize de vesile olan bu düğün, bu sebeple benim için ayrı bir anlam taşıyor. Çiftimize iki cihan saadeti diliyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ise gönderdikleri telgrafta, çalışmalarının yoğunluğu nedeniyle törene katılamadıklarını ifade etti ve genç çifte mutluluklar diledi.

Tören sonrası duygularını Dost Beykoz ile paylaşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bir baba olarak yaşadığı mutluluğu dile getirdi ve “Uzaktan-yakından davetimize icabet eden tüm dost, yakın, akraba ve komşularımıza ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

 

Haber Merkezi

Beykoz Meclisi'nde gündem, Mustafa Kemal Atatürk'tü
Önceki Beykoz Meclisi'nde gündem, Mustafa Kemal Atatürk'tü
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz