Beykoz’da aynı tabloyu yeniden yaşamak istiyor

  • 0
  • 3019
Beykoz’da aynı tabloyu yeniden yaşamak istiyor
Beykoz’da aynı tabloyu yeniden yaşamak istiyor
Beykoz’da aynı tabloyu yeniden yaşamak istiyor

Beykoz 1908’in A takım düzeyindeki son şampiyonluğunda kaptan olan Ahmet Alkaya, yeniden döndüğü Sarı-Siyahlı takım ile bir kez daha aynı tabloyu yaşamak istiyor.

Yeni sezon hazırlıklarını antrenman ve hazırlık maçları ile sürdüren Boğaziçi ekibinde kurulan güçlü kadroya vurgu yapan kaptan, tek ihtiyaçlarının zaman olduğunu kaydetti.

"Takımda sakatlığı ve de idman eksikliği olan arkadaşlarımız var ve lig maçları başlayıncaya kadar inşallah tam kadro hazır hale gelmiş olacağız. Takımın başında Zafer Öğer gibi son derece deneyimli bir ismin olmasını çok büyük bir avantaj olarak görüyorum” diye konuşan kaptan Alkaya, “Bu forma altında yaşadığım şampiyonluğu bir kez daha yaşayıp aktif futbolculuk yaşantıma mutlu bir son vermek istiyorum. Takıma yeni gelen arkadaşlara ne kadar büyük bir camiaya geldiklerini, müthiş bir taraftar desteği olduğunu her fırsatta anımsatıyorum. Çok yetenekli isimler kadroya katıldı, lige güzel başlayıp güzel bitirmek istiyoruz." ifadelerine yer verdi.

Kaptan, Ahmet Alkaya, antrenörlük belgesini de aldığına vurgu yaparak, “benim için Zafer Öğer’in takımın başında olmasının bir başka avantajı, kendisinden çok güzel şeyler öğreniyorum. İleride bunu yeni görevlerimde fazlası ile kullanacağım " dedi.

Spor Servisi

SP Beykoz İlçe Başkanlığı değişikliği doğruladı
Önceki SP Beykoz İlçe Başkanlığı değişikliği doğruladı
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı