Güncel

Beykoz’da aynı mahalleden 3 cenaze birden

Beykoz’da aynı mahalleden 3 cenaze birden
08.05.2018 15:59
| | |
10269

Foto galeri

Beykoz’da aynı mahalleden 3 komşu vefat ettikleri aynı günde ebediyete teslim edildi. Cenaze namazları Kavacık Yıldırım Beyazit Camii’nde kılındı.

Beykoz Belediye eski Meclis Üyesi Cemal Yavuz’un 76 yaşındaki babası Eyüp Yavuz, Beykoz Belediyesi Alaattin Köseler Dönemi’nin başkan yardımcılarından olan Cengiz Gökdağ’ın 90 yaşındaki babası Abdulaziz Gökdağ ve Kavacık Dörtyol Mevkii sakinlerinden 78 yaşındaki Kemal Belek aynı günde vefat etti.

Merhumların üçü de aynı gün ebedi istirahatgahlarına teslim edildi. Kavacık Yıldırım Beyazit Camii’nde öğlen namazına müteakip peş peşe 3 cenaze namazı kılındı.

Aşırı yoğunluk gözlenen cenaze namazlarına; AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, eski başkanlardan Muharrem Ergül, Alaattin Köseler, AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Dr. Ahmet Hulusi Batu, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, CHP eski İlçe Başkanı Mahir Taştan, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, çok sayıda muhtar ve STK temsilcileri katıldı.

Beykoz Belediyesi eski Meclis üyesi Cemal Yavuz ve diğer merhumların yakınları camii avlusunda taziyeleri kabul ederken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, gelmiş olduğu avluda, Cemal Yavuz ve diğer yakınlara başsağlığı dileklerini iletti. Başkan Çelikbilek, cami avlusunda bir süre ailelerle sohbet ettikten sonra namaz için camiye girdi.

Öğlen namazı sonrası cemaat cenaze namazı için saf tuttu. Ayrı ayrı kılınan üç cenaze namazı sonrası imam merhumlar için helallık istedi. Daha sonra sevenlerinin omuzlarında cenaze arabalarına taşınan Eyüp Yavuz ve Abdulaziz Gökdağ Kavacık Mezarlığı’nda, Kemal Belek ise Hekimbaşı Mezarlığı’nda defnedilmek üzere ebediyete doğru hareket etti.

 Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Cenaze, Eyüp Yavuz, Abdulaziz Gökdağ, Kemal Belek

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"