Beykoz’da atletizmin gururu Paşabahçe

  • 0
  • 12311
Beykoz’da atletizmin gururu Paşabahçe
Beykoz’da atletizmin gururu Paşabahçe
Beykoz’da atletizmin gururu Paşabahçe

Beykoz'da sportif anlamda başarıdan başarıya koşan temsilcilerin ortaya çıkmasında büyük payı olan Uğur Özdemir yeni yıldız adayları için çalışmaları başlattı.

Anadoluhisarı Spor Akademisi Pistinde son bulduğu yıldız adayları ile antrenman yaparken rastladığımız Uğur Özdemir’e bu güne kadar yetiştirdiği sporcuları ve başarıları sorduk. Tabii ki bunun cevabını da hemen o anda vermesi de mümkün olamazdı ancak kendi ifadesi ile yaklaşık 150 başarılı Atleti Türk Sporuna dahil etmiş.

YENİ YILDIZ ADAYLARI YOLDA!

Görev yaptığım uzun süre içinde bu sporcularım ile Türkiye, Marmara, İstanbul’da sayısız başarılara imza attık. Paşabahçe İlköğretim bünyesinden yetişen sporcularımız devam ettikleri diğer okullarda da başarılarını devam ettirmekte. Şu anda çalıştırdığım 50 sporcum var, tabii ki aralarında derece yapan birçok isim de bulunmakta 15 öğrencim ise Beşiktaş Spor Kulübü Atletizm Takımına dahil olarak çalışmalarını devam ettirmekte. Biz şimdi gelecekte şampiyonluklara ulaşabilecek yeni isimleri bünyemizden çıkarmanın heyecanını yaşıyoruz. Bugün de Akademi Pistinde 2001 Doğumlu 5 kızımıza Atletizm dalın teknik bilgilerini sunma gayretindeyiz.Bu çocukların içinden yine şampiyonluklara ulaşan çıkacak” diye konuşan Uğur Özdemir’in görev yaptığı Paşabahçe İlköğretim Okulunda sergilenen gurur tablosu olan birçok kupa ve madalya diğer öğrenciler için de teşvik edici nitelikte.

Uğur Özdemir’in gelecek vaat ettiklerini ilettiği son yıldız adaylarının hepsi 2011 doğumlu. İrem Karababa, Ceren Şekeroğlu, Melisa Obuz, Cerensu Özsoy ve Ilgın Özkan. Haber yaptığımız günkü antrenmanda olmayan Hümeysa Esim’i de unutmamak gerek. Paşabahçe İlköğretim Okulu Atletizm Takımı en son Kasım Ayında gerçekleşen –Canım Öğretmenim-Koşusunda madalyaları toplamasını bilmişti.

Uğur Özdemir, önlerindeki ilk yarış takviminde 28 Aralık’ta gerçekleşecek olan Anadolu Yakası Kros Seçmeleri olduğunu hatırlatırken,”Bu yarışların ardından 4 Ocak 2012 de yani yeni yılın ilk haftasında İstanbul Okullar arası yarışları gerçekleşecek. Müzemize yeni madalya ve kupalar kazandırmak istiyoruz” diye konuştu.

Spor Servisi

Fenerbahçe’yi 10 kişi ile yenmiştik
Önceki Fenerbahçe’yi 10 kişi ile yenmiştik
Beykoz’da amaç üzüm yemek değil, bağcı dövmek
Sonraki Beykoz’da amaç üzüm yemek değil, bağcı dövmek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz