Son Dakika

Beykoz’da atletizm hedef büyüttü

  • 0
  • 7013
Beykoz’da atletizm hedef büyüttü
Beykoz’da atletizm hedef büyüttü
Beykoz’da atletizm hedef büyüttü
Beykoz’da atletizm hedef büyüttü

Yeni oluşturulan Atletizm Şubesi ile Atletizm camiasına renk katan Beykoz Belediyespor takımının başarılı sonuçlarının ardından hedef büyütüldü.

Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar, Kavacık Limak Otelde Kampta bulunan Atletizm Milli Takımına yaptığı ziyaretin ardından Beykoz Belediye Başkanlığına geçerken, burada Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ve ardından Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından konuk edildi.

Gerçekleşen ziyarette Beykoz Belediyespor Kulübünün Atletizm Şubesini kurup müsabakalar katılmasını çok olumlu bulduklarını belirten Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar Türk Atletizminin gelişmesinde her yeni kurulan kulübün ayrı bir heyecan yarattığını ifade etti. " Atletizm Takımının  Antrenörü Hasan Özbakır Hocamız ileriye dönük projelerini bizlerle paylaştı. Son derece memnun oldum. Beykoz İlçesinin konumu itibarı ile Atletizm Sporuna bünyesinden birçok yetenekli sporcu çıkaracağını umuyorum." diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, kulüp yönetimi olarak değişik spor dallarına açılma projeleri kapsamında Atletizm Takımını Kurup bu branşta değerli bir antrenör olan Hasan Özbakır ile yola çıktıklarını söylerken, "Kısa zaman içinde gelen başarı sonuçlar bizlerin bu spora bakış açımızı daha üst seviyelere taşıyacaktır" diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise yaptığı konuşmada Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar'ı ve de Milli Takım Antrenörü Güven Gülüm'ü konuk etmekten mutlu olduklarını söylerken, "Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Belediyelerarası Atletizm Yarışmalarından Şampiyon olarak ayrılan bir takıma sahip olmalarının gururunu da yaşadığımı ifade etmek isterim. Biz Beykoz Belediyesi olarak sporun sadece futboldan ibaret olmadığı düşüncesi ile hareket ederek ilçemizde her spor dalına katkı sunmaya, başarıları ödüllendirmeye bundan sonra da devam edeceğiz. Fatih Başkanımızın nezdinde Atletizm Milli Takımımıza da Yunanistan'da gerçekleşecek Şampiyonada başarı dileklerimi iletmek isterim" dedi.

Ziyaretin ardından Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar, geçtiğimiz günlerde Kastamonu'da gerçekleşen Türkiye Belediyelerarası Atletizm Şampiyonasında 1.olan Beykoz Belediyespor Takımının Kupasını Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e takdim etti.

Beykoz Belediye Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Beykoz Belediyespor AtlAetizm Şube Sorumlusu ve Baş Antrenörü Hasan Özbakır, Kulüp Medya-İletişim Yönetmeni Talip Ercan, Atletizm A Takım Sporcuları ve aynı zamanda Altyapı Antrenörleri Fatih Koca, Furkan Şen ve Yağız Erdoğan'da hazır bulundu.

Spor Servisi

 

Kaymakam Erdoğan BAK'a Bakacak
Önceki Kaymakam Erdoğan BAK'a Bakacak
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz