Beykoz'da aşırı yağmur hayatı olumsuz etkiledi

  • 0
  • 18225
Beykoz'da aşırı yağmur hayatı olumsuz etkiledi

Meteorolojinin geçtiğimiz haftadan beri uyarılarını yaptığı yağmur bu hafta başında kendini gösterdi. Beykoz'da bir çok olumsuzluk yaşandı. Araçlar yollarda kaldı. Duvarlarda kopmalar yaşandı.

İstanbul Anadolu Yakası'nda aşırı yağan yağmur hayati olumsuz etkiledi. Beykoz'da sabah saatlerinde başlayan aşırı yağış nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Beykoz'da anayollar ve mahalle aralarındaki yollar göle dönerken, sokaklarda olan vatandaşlar sığınabilecekleri yer aradı.

Öte yandan Küçüksu'da araçların yolda kalması nedeniyle aşırı trafik yoğunluğu oluştu... Yolda kalan araçların imdadına itfaiye ekipleri yetişti. Araçların dayanılarak yoldan çıkartılmasıyla trafiğin rahatlamasını sağlamaya çalışan itfaiye ekipleri yağmur boyunca vatandaşlara yardımcı oldu.

Kavacık Medistate Hastanesi'nde de yağmur nedeniyle olumsuzluklar yaşandı. Hastane personeli sular altında kalan alanları temizleme çalışması yaptı.

Çubuklu'daki Lacivert Restoranın yol duvarı çöktü. Altında insan kaldığı ifade edilirken, bu bilgi henüz netleşmedi.

Bölgede kapalı alanlarda yağmur nedeniyle her hangi bir olumsuzluk yaşanmazken gök gürültülü sağanak yağışın bir süre daha devam edeceği bildirildi.

Alt yapı yetersizliğinin zaman zaman kendini gösterdiği Beykoz'da menfezlerde taşmalar yaşandı.

Haber Merkezi  

   

AK Parti Beykoz seçim çalışmalarını hızlandırdı
Önceki AK Parti Beykoz seçim çalışmalarını hızlandırdı
Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Sonraki Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı