Beykoz'da antrenman başlıyor kask takmak zorunlu

  • 0
  • 3603
Beykoz'da antrenman başlıyor kask takmak zorunlu

Türkiye’nin en büyük spor ormanı Beykoz Belediyesi Spor Ormanı'nda bisikletçilere özel kurulan yol performansı ve kros parkurunda antrenman sürüşleri başlıyor.

Beykoz Belediyesi tarafından 8 milyon m²’lik alanda uluslararası standartlarda spor sahaları ve parkurlarla donatılan ormanda yer alan 9 kilometrelik parkur farklı zorluk derecelerindeki 5 kulvarda sporseverlere sürüş keyfi sunacak.

Atletizm pisti, veledrom, basketbol ve futbol sahaları, tenis kortu, uluslararası ve ulusal yarışlar için bisiklet parkurları ve daha birçok özellik içeren Beykoz Belediyesi Spor Ormanı bu nitelikleriyle Türkiye’de ilk ve tek.  

Şehrin ortasında, yem yeşil doğanın içinde araç ve yaya trafiğine kapalı olarak yapılan yol bisiklet parkuru sporculara 7/24 hizmet verecek. 

İstanbul’daki tüm amatör ve profesyonel sporcuların merkezi olacak ormanda halka açık ilk antrenman 29 Nisan Cumartesi günü 10:00-12:00 saatleri arasında yapılacak.

Beykoz Belediyesi Spor Ormanı’nda sürüş deneyimi yaşamak isteyen sporseverler etkinliğe tüm bisiklet modelleriyle katılabilecek.

Sporcuların kasklarını yanlarında bulundurması ise zorunlu. Beykoz Belediyesi sürüş sonrası katılımcılara çeşitli ikramlar verecek.

Haber Merkezi

Beykoz’da bisiklet ve kano sezonu açılıyor
Önceki Beykoz’da bisiklet ve kano sezonu açılıyor
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz