Beykoz'da alkolikler fena halde can sıkıyor

  • Güncelleme: 23.06.2020 09:50
  • Okunma: 23153 kez
  • Yorum: 5
Beykoz Paşabahçe mahallesinde çıkmaz sokağı mesken edinen olkolikler yöre halkını canından bezdirdi.
Beykoz'da alkolikler fena halde can sıkıyor

Beykoz'un Paşabahçe Mahallesi Necdet Mahfi Ayral Sokak alkoliklerin mekanı olunca vatandaş isyan bayrağını çekti.

Özellikle hafta sonları akşam saat sekizden sonra alkoliklerin uğrak yeri olan Necdet Mahfi Ayral Sokak sakinleri, "alkoliklerle, fuhuşla mücadele ediyoruz. Yaşam alanımızda huzurumuzu bozan bu yaratıklardan bıktık, canımız tehlikede" diye dert yandılar.

Senelerdir aynı anlayışla mücadele ettiklerini dile getiren vatandaşlar, "İnanın çok yorulduk. Burası çıkmaz sokak, gelen giden belli değil. Özellikle, cuma, cumartesi ve pazar günleri geliyorlar. Canımızdan bezdik. Emniyet durumu biliyor" diye konuştu.

Öte yandan konunun Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'a da aktarıldığı ve vatandaşlara bu durumun belediyenin değil emniyetin işi olduğu söylendiği kaydedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Paşabahçe, Alkolik

Yorumlar (5 Yorum)

Hüseyin (2 ay önce)

Ali Katırcı bey gunumuze kadar beykoz ilcesine gelmis en iyi görev adamir. Gorevini kurallara ve kanunlara dayanarak yapan cok iyi bir devlet erkanidir. Kendisini tanimama ragmen hic bir konuda en ufak bir iltimas gozetmemektedir. Aksine vatandasa kural ve kanunlari 1 uyguluyor ise yakinlarina daha kati bir bicimde uygulamakta ve yanlis anlasilmalara mahâl vermemektedir. Kendisine buradan saygilarimi arz ederim.

Osman arslan (2 ay önce)

Beykoz'da bu konuda 3 tane nokta çok önemli birincisi stadın etrafı ikincisi Burunbahçe özellikle burun bahçenin sol kısmına doğru Hastanenin alt kısmında kalan yer ve inanılmaz derecede içki içen gruplar var bir diğeri ise Beykoz çayının Sağlı sollu yerleri Tamam yorumu şikayet olarak alabilirsiniz.

Abuuzeeya (2 ay önce)

Beykoz stad çevresi akıl tutulması yapacak kadar berbat, Beykoz otoriteden ayrı özerkliğini ilan etmiş bir yer gibi mezbelelik olmuş her “konuda” kural, kanun terk etmiş

Misafir (2 ay önce)

Belediye başkanı bisiklet, kaykay ve lunapark için çalışmaktan beykozun semtlerini unuttu.. Burası eğlence mekanı değil artık semtlerimiz için çalışamaya başlasanız iyi olacak..

Salih Emanet (2 ay önce)

Kaymakam işini yapacak ama öyle bir kaymakam ne beykozda nede türklyede var

Yorum Yaz