Beykoz’da akran zorbalığı semineri

  • 0
  • 2627
Beykoz’da akran zorbalığı semineri
Beykoz’da akran zorbalığı semineri
Beykoz’da akran zorbalığı semineri

Beykoz’da son yıllarda oldukça dikkatleri akran zorbalığı konusunda bir konuda seminer düzenlendi.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü’nün, Bahattin Özyazıcı İlkokulu Konferans Salonunda düzenlediği konferans Beykoz’da ilk kez düzenlendi.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulüp Başkanı Bayram Taşkıranlar etkinlik sonrasında Dost Beykoz’a yaptığı özel açıklamada son derece yararlı bir etkinlik olduğuna vurgu yaparken, bu tür seminerlerin Beykoz İlçe genelinde yapılmasını beklediklerini ifade etti.

Günümüzün güncel problemlerinden olan Akran Zorbalığı üzerine Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünün düzenlediği seminer, kulüp altyapı sporcuları ve ailelerin katılımıyla Bahattin Özyazıcı İlkokulu Seminer Salonunda gerçekleşti.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hülya Taşkıranlar ve Rüzgarlıbahçespor Antrenörü Emre Kocaoğlu yönetiminde gerçekleşen seminerde, çocukların iletişim problemleri üzerine farkındalık yaratmak için çeşitli etkinlikler ve etkileşimler ile birlikte verimli bir sunum gerçekleşti.

Tüm kulüplerin ve eğitim kurumlarının akran zorbalığına yönelik çalışma yapmaları ve çocuk psikolojisini önemsemeleri gerektiğine yönelik yorumların yapıldığı seminerin konuşmacısı Çocuk Gelişimi Uzmanı Hülya Taşkıranlar'dı.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Antrenörü Akademisyen Emre Kocaoğlu'na ve Bahattin Özyazıcı İlkokulu Okul Müdürü Ramazan Ercan,  Mahalle muhtarı Sedat Altun'a ve katılımlarından dolayı ailelerine ve çocuklara teşekkür eden Kulüp Başkanı Bayram Taşkıranlar, kulüp olarak da bu önemli konuya öncülük ettikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Spor Servisi

Beykoz Futbol Şenliğinde puan da yok, skor da
Önceki Beykoz Futbol Şenliğinde puan da yok, skor da
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz