Beykoz'da AKP ile kafa kafayayız

  • Güncelleme: 02.12.2018 16:42
  • Okunma: 7333 kez
  • Yorum: 4
CHP'nin önde gelen isimlerinden Gürsel Tekin, partisinin Beykoz'da AK Parti ile kafa kafaya olduğunu savundu.
Beykoz'da AKP ile kafa kafayayız

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada, "Başakşehir, Beykoz, Bayrampaşa ve Kağıthane'de AKP ile kafa kafayayız." ifadelerini kullandı.

Aday belirleme sürecinin devam ettiği günlerde Gürsel Tekin'in yaptığı bu açıklama, farklı yorumlara neden oldu.

Tekin, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada önemli olanın doğru bir kompozisyonla ve ilçe sosyolojisine uygun bir stratejiyle sahaya çıkmak olduğunu savunarak, Beykoz'da iktidar partisiyle oy oranında neredeyse aynı olduklarını söyledi.

Ayrıca Tekin, "Beyoğlu, Bahçelievler, Şile, Tuzla, Esenyurt, Küçükçekmece ve Üsküdar'da da bugün öndeyiz" dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (4 Yorum)

emine okutan (3 yıl önce)

anlat anlat çok heyecanlı oluyor :):):):):)

Orhan (3 yıl önce)

Ak partili eski bir seçmenim .Artik Ak partiye oy yok .sebebi ise vatandaşa imar konusunda sahte davrandilar ve elit parti durumuna geçtiler.Belediye başkani kendisine Şato yapmiş tebrik ediyorum.

İsmail Bal (3 yıl önce)

Beykoz akp kazanamaz şans 0 belediye başkanı Beykoza hiç bir şey vermedi

Beykoz'u seven gelsin (3 yıl önce)

Sayın Gürsel tekin bırakın bu süslü lafları geçen dönem ona bakarsanız Alaattin köseler ile yapılan tüm anketlerde ve ak partinin kendi yaptırdığı anketlerde dahi 10 puan öndeydik siz kimlerle pazarlık yaptınızda o dönem Alaattin köseleri uzaklaştırıp hatta partiden kaçırmayı başarıp genel merkezde sayın Akif hamzaçebinin istifa restiyle aday değiştirip seçimi nasıl kaybettirdiniz bunları açıklayında sonra açıklamalar yapın sayın Gürsel tekin ve sayın Akif hamzacebi olarak birlikte aday olun seçimi alamazsınız Beykoz geçen dönemi unutmadı

Yorum Yaz