Beykoz'da AK Partililer yeniden AK Parti'ye katıldı

  • Güncelleme: 30.05.2015 00:25
  • Okunma: 10549 kez
  • Yorum: 5
AK Parti Beykoz İlçe teşkilatı, seçimlere 9 gün kala partiye katılım adı altında bir skandalın altına imza attı.
Beykoz'da AK Partililer yeniden AK Parti'ye katıldı

7 Haziran Genel Seçimleri'ne sayılı günler kala, Mustafa Gürkan'ın İlçe Başkanlığı'nı yaptığı AK Parti, Beykoz ilçesinde bir skandalın altına imza attı. Sahneye davet edilen ve AK Parti'ye geçtikleri anons edilen 40 kişiden yalnızca 24'ü sahneye çıktı. Üstelik sahneye çıkan ve AK Parti'ye katıldığı ilan edilen kişiler arasında Beykoz'da AK Parti'nin Kurucu Başkanı Necmettin Kahveci ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış Mustafa Yıldırım gibi isimler vardı.

Dost Beykoz'un telefonla görüştüğü ve anons edildiği halde geceye katılmayan birçok muhtar "Bizim partiye katılımla ilgimiz yok! Muhtarın partisi mi olur?" diyerek, adlarının gecede geçmesine tepki gösterdi. Öte yandan Beykoz Belediye Meclisi'nin CHP'li ve eski Üyesi Erdal Öztürk'ün partiye katılması büyük bir tartışma başlattı. AK Parti'ye Beykoz'da yıllarca emek vermiş birçok partili, Erdal Öztürk'ün katılımının teşkilata büyük zarar vereceğini endişesini dile getirdi. Dost Beykoz'un telefonla ulaştığı AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ise Erdal Öztürk'ün partiye katılmasının arkasında teşkilatın güçlü ismi ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç'ın olduğunu iddia etti.

‘AK Parti’ye katıldığı ilan edilen kişiler arasında Kurucu Üyeler ve Yönetim Kurulu Üyeleri vardı’

Seçimlere sayılı günler kala Beykoz'da yer yerinden oynadı. Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'nda önce seçimlerde sandık görevlilerine hitaben bir sunum gerçekleştirildi. AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından hazırlanan animasyon filmde, oy verme işlemleri öncesi ve sonrası sandık görevlilerinin sorumlulukları hatırlatıldı. Filmin ardından ise AK Parti'ye katılım ve rozet takma töreni başladı. Ardı ardına okunan isimler sırasında salonda kimsenin sahneye gelmediği görüldü. Daha sonra sahneye gelen kişilerle yapılan rozet takma merasiminde ise AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek sahne aldı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan da yine sahneye gelerek, AK Parti'ye katılan muhtarlara ve eski Meclis Üyeleri'ne AK Parti rozeti taktı.

AK Parti'ye katıldıkları ilan ve anons edilen, 27'si halen görevde olan muhtar ve diğer partilerden isimler ise şunlardı:

İşte AK Parti’ye katıldıkları anons edilen o isimler:

Çamlıbahçe Muhtarı Necmettin Kahveci

Gümüşsuyu Muhtarı Aziz Öztürk

Göztepe Muhtarımız Ahmet Duran

Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci

Baklacı Muhtarı Mustafa Yıldırım

Yavuzselim Muhtarı Mustafa Abanoz

Çengeldere Muhtarı Şaban Öztürk

Fatih Muhtarı Recep Baltacı

Anadolufeneri Muhtarı Hasan Ata

Ali Bahadır Muhtarı Hasan Yılmaz

Bozhane Muhtarı Resul Kadıoğlu

Riva Muhtarı Mevlüt Eren

Dereseki Muhtarı Yakup Özdemir

Göllü Muhtarı Celalettin Ayvaz

İshaklı Muhtarı Ali Balta

Kaynarca Muhtarı Mustafa Makas

Kılıçlı Muhtarı Engin Sevim

Mahmut Şevket Paşa Muhtarı Kemal Özman

Öğümce Muhtarı Sıtkı İlter

Paşamandıra Muhtarı Adem Demirel

Görele Köyü Muhtarı Halil İbrahim Kepoğlu

Örnek Muhtarı Osman Bakoğlu

Poyraz Muhtarı Ahmet Ersoy

Elmalı Muhtarı Basri Canoğlu

Çiftlik Muhtarı Yüksel Türkyılmaz

Çengeldere Muhtarı Ramazan Öztürk

Çavuşbaşı Merkez eski Muhtarı Sadık Arslan

ANAP eski Meclis Üyesi Rafet Şişmanoğlu

CHP eski Meclis Üyesi Erdal Öztürk

MHP eski Meclis Üyesi Adayı Yusuf Beyhan

ANAP eski Meclis Üyesi Enver Kurtuluş

MHP eski Meclis Üyesi Adayı Hasan Kurt

MHP eski Meclis Üyesi Adayı Mustafa Hançer

Anadolukavağı Serdar Lüleburgaz

Gümüşsuyu Mahallesi Gülay Tiren

Haber Merkezi

Yorumlar (5 Yorum)

Mustafa SARGİN (6 yıl önce)

TEBRİKLER AK PARTİNİN BEYKOZDAKİ YETKİLİLERİ BU PARTİYE GÖNÜL VERMİŞ MUHTAR BİLE OLAMAZ DENİLDİĞİNDE BU GÜNLERE OZAMANDAN İNANMIŞ BİR PARTİLİ OLARAK 2012 YILINDAN BERİ BÜTÜN SEÇİMLERDE TATİLE GİTMEYİP YILLIK İZİNLERİNİ SEÇİMLERDE İNANDIĞIM DAVAM İÇİN LİDERİM VE PARTİM İÇİN ÇALIŞAN BİR PARTİLİ OLARAK ERDAL ÖZTÜRKÜ KİM AK PARTİYE DAVET ETTİYSE KİM VESİLE OLDUYSA BENİM NEZNİNDE HAİNDİR İHANET İÇİNDEDİR ÇOK NET HATIRLIYORUM MECLİS ÜYESİ İKEN AĞZINDAN ŞALYALAR AKARAK YAPTIĞI KONUŞMALARI EYYYYYYY BEYKOZDAKİ AK PARTİ TEMSİLCİLERİ BAŞTA İLÇE BAŞKANI SİZ MİDENİZ NEKADAR GENİŞMİŞ GAFLET VE DELALET İÇİNDESİNİZ BÜTÜN ENERJİNİZİ BİR TANE CHP LİYİ MEMNUN ETMEK İÇİN HARCİYORSUNUZ AMA BU DAVAYA YILLARCA GÖNÜL VERMİŞ BİR DÜNYA İNSAN VAR SOKAKTA SELAM BİLE VERMİYORSUNUZ BUNUN ANLAMI NEDİR ADINI SİZ KOYUN. BEYKOZDA SON ZAMANDA İKTİDAR PARTİSİNİN NUFUZUNU KULLANARAK BİR YAPILANMA VAR BUNU GÖRMEKTEYİZ AŞİKAR OLARAK ACABA ERDAL ÖZTÜRK VB OLUŞUNLAR SİYASİ FELSEFESİ SİYASETİ VİCDANLA CÜZDAN ARASINA SIKIŞTIRANLARIN MENFAAT BİRLİKTELİĞİMİDİR ÖYLE GÖZÜKÜYOR ERDAL ÖZTÜRK OY GETİRECEK SAFSATASIYLA SAKIN BİR YERLERİ KANDIRMAYA KALKMAYIN BU OLAY MENFAAT BİRLİKTELİĞİDİR BEKLİYELİM GÖRELİM BALON NEREDEN PATLAYACAK AMA ŞU Bİ GERÇEK BU DAVAYA İHANET İÇİNDE OLANLAR BİR ADIM ÖNDE

MÜCAHİT TİREN (6 yıl önce)

İŞTE HALKIN OYLARIYLA SEÇİLİP TARAFSIZ OLMASI GEREKEN SAHTEKAR MUHTARLAR TÖRENLE AKPKK KATILMIŞLAR BİRDE GURURLA TÖREN YAPMIŞLAR SİZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ.İŞİNİZ GÜCÜNÜZ TÖREN YAPMAK.ATATÜRKÜN 19 MAYISINDA TÖREN YOK .BU İNSANLAR SİZLERE AKP YE KATILIN DİYE OY VERMEDİ.HEPİNİZİN KARAKTERİNE YAZIKLAR OLSUN.BENİM GÖZÜMDE HEPİNİZİN MUHTARLIĞI DÜŞMÜŞTÜR.HATTA GÖRDÜKLERİMEDE GEREKLİ SERT AÇIKLAMALARIMI YÜZLERİNEDE SÖYLEYECEĞİM.BUNLARA OY VERİP SEÇEN SEÇMENLERDEN OYLARININ HESABINIDA SORMALARINI İSTİYORUM BU SİZLERİN EN DOĞAL HAKKIDIR.SORALIM.NE MENFAATİNİZ OLDU.BİZ SİZE AKP YE KATILIN DİYEMİ OY VERDİ.SİZLERİ HALKA HAVALE EDİYORUM.

Mustafa Kemal ÖZÇELİK (6 yıl önce)

AKP katılımcıları arasında Muhtarlarımız ve kimi başka partilerde görev almış görevlere seçilmiş değerli isimler var. Muhtarlarımızın her hangi bir partiye mensup olduklarını tescil ettirmelerini yadırgadım. Buna neden gereksinim duyduklarını veya zorlandıklarını anlamakta zorlanıyorum. Muhtarlar hepimizin muhtarları değil mi ki.Diğer kimilerinin takdir elbetteki kendilerinindir. Bu güne kadar olduğundan daha fazla ülkemize Beykozumuza katkı sunarlar. Burularak karşılasam da hayırlı olması dileğimiz.

Faruk Karakaya (6 yıl önce)

Batan gemiyi önce fareler terk edermiş. ne oldu mamanızmı kesildi, reklammı lamıyorsunuz. daha önce a.k.p. nin kavacık şubesi gibi çalışıyordunuz, her şeye göz yumarken birden hidayetemi erdiniz. dost beykoz ailesi olarak ya geçmişte yapmış olduğunuz taraflı habercilikten dolayı bizden özür dileyin yada hiç bir inandırıcılığınız olmayacak, biz onların katakullici olduğunu zaten biliyoruz.

M.Talat KARASAKALOĞLU (6 yıl önce)

CHP ve MHP İktidar olmanın yollarını ararken, akp muhalefete hazırlık yapıyor.

Yorum Yaz