Beykoz’da AK Parti kazanırsa müsebbibi CHP’dir

  • 3
  • 11325
Beykoz’da AK Parti kazanırsa müsebbibi CHP’dir
Beykoz’da AK Parti kazanırsa müsebbibi CHP’dir
Beykoz’da AK Parti kazanırsa müsebbibi CHP’dir
Beykoz’da AK Parti kazanırsa müsebbibi CHP’dir

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç ile birlikte düzenlediği basın toplantısında sert açıklamalar yaptı.

Zaman zaman sert ifadeler kullanan Akif Taşdemir, Beykoz’da seçimi AK Parti kazanırsa sorumlusunun CHP olduğunu ifade ederek, “CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün seçimi kazanmaya değil, kendine oynadığını söyledi.

Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’te, seçimden çekileceğinin iddia edilmesine yönelik, “şu andaki atmosferde ben seçimden çekilsem seçimi AK Parti kazanır. CHP çekilse biz kazanırız” şeklindeki açıklamasıyla seçimden çekileceği dedikodusunu kimlerin yaydığına işaret etti.

Seçimi AK Parti Kazanırsa müsebbibi CHP’dir

Toplantının devamında, “Seçime giren her siyasi partinin bir bütçesi vardır. Bizim billboardlara o kadar yüksek kiraları ödeme imkânımız yok. Biz kendi çabamızla bu işleri yapmaya çalışıyoruz. Biz hiçbir iş adamından, hiçbir müteahhitten, hiç kimseden seçim için para istemedik. İstemeyeceğiz” diye konuşan İlçe Başkanı Taşdemir, “Beykoz’da seçimi AK Parti kazanırsa bunun müsebbibi CHP’dir” dedi.

Taşdmir, “Biz Millet İttifakı’nın Beykoz’da da yapılması için mücadele ettik. Ancak CHP bizim adayımızı açıklamamızı istedi. Biz genel merkezin kararına uyacağımızı söyledik. Biz ne parti olarak ne de bireysel olarak öne çıkmak istemedik.  Beykoz’da Millet İttifakı olsa seçim çok rahat kazanılırdı. Millet İttifakı’nın çok rahat kazanacağı bir seçimdi. CHP buna yanaşmadı. Bizi yanında istemedi. Beykoz’da seçimi AK Parti kazanırsa bunun müsebbibi CHP’dir.” diye konuştu…

“AK Parti algı operasyonu yapıyor”

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’ta açıklamalarında,  “şu anda Beykoz’daki adaylar içinde sosyal medya çalışmasını en profesyonel yapan biziz. AK Parti’nin yaptığı sadece bir algı operasyonu.” İfadelerine yer verdi.

AK Partililer Murat Aydın’a oy vermeyecek

AK Partililerin adayları Murat Aydın’a oy vermeyeceklerini de iddia eden Miniç, “AK Partililerin kendi adayına oy vermeyeceği bir yerde, MHP’lilerin AKP’ye oy vereceği tahayyül edilerek hesaplar yapılıyor” dedi.

Beykoz Belediyesi’nde çalışan hiçbir kimsenin gerçek fikrini beyan etme şansı olmadığını da söyleyen Murat Miniç, “Benim kendi arkadaşlarım sırf benim paylaştıklarıma yorum yaptığı için iş yerinde baskıya uğradılar. Böyle bir durumda yapılan anketin hiçbir değeri yok. AKP’nin ilçe yöneticilerinin kendi partilerine oy vermeyeceklerini biliyorum. 250 kişilik aday listesinden yüzde 80’inin AKP’ye oy vermeyeceğini biliyorum. Bana mesaj atan meclis üyeleri var.” diye konuştu.

“Tayyip Erdoğan’da gelse AK Parti Beykoz’da kaybediyor”

Miniç şöyle devam etti: “Beykoz’da artık herkes her şeyi görüyor. Buraya Murat Aydın değil, Tayyip Erdoğan da gelse AK Parti Beykoz’u kaybedecek. Son anketleri gördüler ve o gece belediyenin kiralık araçlarıyla pankartlarımızı kestirdiler.  Plakası da 34 SY 1324, Beyaz Ford. Talimatı da ilçe teşkilatının verdiğini biliyorum. Bu talimatı verenin namussuz, şerefsiz olduğunu da söyledim.”

“Yüzde 35’i alan seçimi kazanacak”

Seçimi yüzde 35-40 arasında bir oranla kazanacağını belirten Miniç, “Anketler manipülatif. İnsanları yanıltmak için. Yüzde 35’i alan seçimi kazanacak. Biz o yüzde 35’i çoktan geçtik. Yerel seçimde adaya oy verilir. Mesele yöneticilerin nereli oldukları değil. Hanefi Dilmaç aday olsaydı, Tayyip Erdoğan’a hizmet edecekti. Beykozlu’ya değil. Murat Aydın da, Tayyip Erdoğan’a hizmet edecek.”

Haber Merkezi

Beykoz’da kütüphaneler haftası mutluluk saçıyor
Önceki Beykoz’da kütüphaneler haftası mutluluk saçıyor
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (3 Yorum)

emine okutan (5 yıl önce)

Miniç kaybedeceğini adı gibi bildiği için şuan son çırpınışlarda. hakaret iftira tehdit gırla. ah be çocuk Kaşıtoğlu'na sorsan o kazanıyor Coşkun Tosun a sorsan artık bayraklarını belediyeye kesin olarak diktiler e sen de malum kesin başkan oluyormuşsun. E Ak Parti'de 4. parti olur sizin matematiğinize göre. (yorumumu umarım günler sonra yayınlamazsınız efendiler)

burhanettin Özdemir (5 yıl önce)

yahu bir tarafta ağzından bir kere kötü söz çıkmamış bir Murat Aydın ve Coşkun Tosun diğer tarafta sürekli "şerefsizsiniz" diye salyalarını akıtan Murat Miniç! Sen daha adayken böyle asıp kesme havasındaysan başkan olsan Allah muhafaza!

Bekir Keskin (5 yıl önce)

Sen neden sürekli ortaya şerefsizler diye sallıyorsun. yok bana meclis üyeleri mesaj atıyor yok ak parti ilçe yöneticileri oy vermeyecek. delikanlıysan açıkla isim isim kanıtla bro

Yorum Yaz