Beykoz’da AK Parti Adayı % 50’nin üzerinde oy alacak

  • 0
  • 4513
Beykoz’da AK Parti Adayı % 50’nin üzerinde oy alacak
Beykoz’da AK Parti Adayı % 50’nin üzerinde oy alacak
Beykoz’da AK Parti Adayı % 50’nin üzerinde oy alacak

Yerel seçimler yaklaştıkça firmaların yapmış olduğu kamuoyu araştırmaları da artıyor. Her gün farklı firmaların yayınladığı anketler ilgiyle takip edilirken, seçmenlerde elde ettikleri verilere göre değerlendirmelerde bulunuyor.

Beykoz Belediye Başkanı ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın AK Parti Genel Merkezi ile koordineli şekilde sürekli saha çalışması yaptırdığı bilinse de, strateji gereği bu çalışmalardan elde edilen veriler kamuoyu ile paylaşılmıyor.

Beykoz’da AK Parti’nin güçlü olduğuna yönelik hakimiyet sürerken, İstanbul’da gelişmelerin nasıl seyredeceği seçimi kimin kazanacağı merak ediliyor.

Optimar Araştırma Şirketinin son yayınladığı kamuoyu araştırmasında İstanbul seçiminde durum başa baş olsa da Beykoz’da durumun çok daha farklı olduğuna dikkat çekiliyor.

Muhalefet partilerinin Beykoz’da yoğun çalışmaları, “anket sonuçları doğru” şeklinde yorumlanırken,  CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in İmamoğlu ile birlikte Beykoz’a gelecek olması da muhalefeti heyecanlandırma çabası olarak değerlendiriliyor.

Optimar Araştırma Şirketinin son çalışmasında AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’un, Beykoz’da % 50’nin üzerinde oy alacağına vurgu yapılıyor.

Detaylar için tıklayınız

Haber Merkezi

 

Rivaspor kadrosunu Beykoz’dan oluşturdu
Önceki Rivaspor kadrosunu Beykoz’dan oluşturdu
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı