Beykoz'da AK Kadınlar aşure dağıttı

  • 0
  • 12603
Beykoz'da AK Kadınlar aşure dağıttı
Beykoz'da AK Kadınlar aşure dağıttı
Beykoz'da AK Kadınlar aşure dağıttı
Beykoz'da AK Kadınlar aşure dağıttı
Beykoz'da AK Kadınlar aşure dağıttı
Beykoz'da AK Kadınlar aşure dağıttı
Beykoz'da AK Kadınlar aşure dağıttı

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, Aşure Günü vesilesiyle bir program organize etti. Kadınlar, 600 kişilik aşure dağıttı.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen Aşure Günü etkinliğinde teşkilat mensubu kadınlar 600 kişilik aşure malzemelerinin giderlerini kendileri karşılayarak mutfağa girdi.

Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte mutfağa girerek 600 kişilik aşure yapan kadınlar teşkilat mensuplarını ve kurum müdürlerini Paşa Garden'da ağırladı.

"Hem acı da hem tatlı da buluşmak istiyoruz"

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in eşi Ayşe Çelikbilek'in ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç'ın eşi Filiz Dilmaç da katılarak Kadın Kolları üyelerine destek verdiği Aşure Günü etkinliğinde Başkan Gaye Zayıf, "Aşureyi birlik ve beraberlik vesilesi olarak görüyoruz. İçerisinde hem acıyı barındırıyor, hem tatlıyı, biz de Beykoz'da hem acıda hem tatlıda her kesimden insanla buluşmak istiyoruz" dedi.

"Teşkilat olarak gelenekselleştirmek istiyoruz"

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Zayıf, "Aşurenin, Muharrem Ayının dikkat çeken bir yönü, bereketi temsil ettiğini biliyoruz. Toplumumuzun önemli bir geleneği olan bir günde bizde ilçemizdeki birçok insanla buluşarak geçen yıl yaptığımız gibi bir araya gelmek istedin. Bir yandan Aşure Günü etkinliğimizi, birlik ve beraberlik günü olarak gelenekselleştirmek istiyoruz. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımızla temennimiz o yöndedir. Benimle birlikte mutfağa girerek emek veren bütün arkadaşlarıma da teşekkür etmek istiyorum" değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları üyeleri, Muharrem Ayı dolayısıyla Paşabahçe’de bulunan Paşa Garden Düğün Salonu’nda teşkilat mensuplarına aşure ikram etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç da Kadın Kollarının özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Aşure Günü etkinliğine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve eşi Filiz Dilmaç, Belediye Başkan Yardımcıları Manolya Demirören, Salim Öztürk, Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Haber Merkezi

Ortaçeşmespor’da işlem tamam
Önceki Ortaçeşmespor’da işlem tamam
AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Sonraki AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz