Beykoz'da aileler sabah namazında buluştu

  • 0
  • 5131
Beykoz'da aileler sabah namazında buluştu
Beykoz'da aileler sabah namazında buluştu
Beykoz'da aileler sabah namazında buluştu

Beykoz'da çok sayıda sivil toplum örgütünün organizasyonuyla aileler ve gençler sabah namazında buluşuyor programı yapıldı.

Cihannüma Genel Merkez ve Türkiye’nin önde gelen birçok sivil toplum kuruluşlarının  81 ilde düzenlediği "Aileler ve Gençler sabah namazında buluşuyor" programını Cihannüma Beykoz Derneği, Beykoz MÜftülüğü, İHH ve Anadolu Gençlik Derneği ile birlikte, Beykoz Serbostan Ağa Camii’nde gerçekleştirdi.

Programa Milli Eğitim Bakan Danışmanı Erol Erdoğan, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mikail Akyıldız, STK Temsilcileri ve yöneticileri katıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen programda sabah namazını Beykoz Müftüsü Muhammed Likoğlu kıldırdı.

Namazdan sonra Kur’an-ı Kerim tilaveti okunmasının ardından 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşların yanı sıra devletin ve milletin birliği beraberliği için dua edildi.

Programın ardından programa katılan vatandaşlara Beykoz Belediyesi çorba ikram etti.

Cihannüma Derneği Beykoz İlçe Başkanı Uğur Yoleri, desteklerinden dolayı Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'a, Milli Eğitim Bakan Danışmanı Erol Erdoğan'a, STK temsilcilerine, siyasi parti ilçe başkanlarına, Beykoz Müftüsü Muhammet Likoğlu'na Diyanet İşleri Başkanlığı yetkililerine ve Beykoz halkına teşekkür etti.

Haber Merkezi

CHP Beykoz İlçe Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü
Önceki CHP Beykoz İlçe Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü
Beykozlu spor adamı TFF programında konuştu
Sonraki Beykozlu spor adamı TFF programında konuştu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz