Beykoz’da aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor

  • 0
  • 10189
Beykoz’da aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor
Beykoz’da aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor

CHP’ye yakınlığı ile bilinen Gerçek Gündem Haber Portalı, Beykoz’da uzun süredir seçim çalışması yapan Tuncay Tolga Özçakmak’ın kesin aday olacağını yazdı.

Tuncay Tolga Özçakmak’ın,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yakın olduğuna da vurgu yapılan haberde, Beykoz’un, "AK Parti’nin kalesi" olduğu kaydedildi.

Aynı haberde, Beykoz’da CHP aday adayları arasında Tuncay Tolga Özçakmak’ın isminin ön plana çıktığına dikkati çekilirken, diğer aday adayları olan Remzi Şen, Aydın Düzgün, Alaattin Köseler ve Hüseyin Ünal gibi isimlerden hiç söz edilmedi.

Tuncay Tolga Özçakmak’ın CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile çekilmiş fotoğraflarına yer verilen haberde şöyle denildi:

"İstanbul’da şu an 14 belediyesi bulunan CHP’de hedef Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu öncülüğünde bu belediye sayısını 20’lere çıkarmak ve Büyükşehirde meclis üyesi çoğunluğunu almak.

BEYKOZ'DA DİKKAT ÇEKEN İSİM

İstanbul’un kritik ilçelerinden olan ve AKP’nin kale ilçelerinden olan Beykoz’da CHP’den Aday Adayı olan Tuncay Tolga Özçakmak’ın ismi ön plana çıkıyor. Yurt gazetesinde yer alan habere göre araştırmalara göre Özçakmak’ın aday olması durumda sağın kalelerinden olan İstanbul’un inci ilçelerinden Beykoz’un CHP’ye geçmesinin yüksek ihtimal olduğu bildirildi.

Karadenizli olan Tuncay Tolga Özçakmak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yakınlığıyla biliniyor.

ADAY OLMASINA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR

CHP yetkilileri Parti Meclisi’nden (PM) geçmeden adaylık için kesin bir şey diyemese de yapılan araştırmalar ve sokak yoklamalarında en çok ismi çıkan ve duyulan kişinin Tuncay Tolga Özçakmak olduğunu ifade ediyor.

Özçakmak’ın yaklaşık 5 aydır Beykoz sokaklarında geniş bir ekiple çalışmalar yaptığı biliniyor. Bunun etkisiyle Özçakmak’ın aday olmasına ve Beykoz’un CHP’ye geçmesine kesin gözüyle bakılıyor."

İlgili haber için tıklayınız

Haber Merkezi

Beykoz Masterler deplasmanda lideri devirdi
Önceki Beykoz Masterler deplasmanda lideri devirdi
Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Sonraki Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz