Beykoz’da 'Acı'lı Gazeteciler Günü

  • Güncelleme: 10.01.2015 00:11
  • Okunma: 5059 kez
  • Yorum: 0
Her yıl düzenli olarak kutlanmaya başlayan 10 Ocak Türkiye Çalışan Gazeteciler Günü, Beykoz Belediyesi'nce 1 gün önceden hazırlanan partiyle kutlandı.
Beykoz’da 'Acı'lı Gazeteciler Günü

Acılı lahmacun ve acılı çiğ köftenin yer aldığı partide Beykozlu ses sanatçısı Burhan Yıldırım da bir resital sundu.

Beykoz Belediyesi Basın Müdürü Abdurrahman Cüneyt Fidancı'nın organize ettiği geceye Beykoz Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü Mehmet Abay, Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk ve Mahmut Gülbasar’da katıldı.

Beykoz Belediyesi Basın Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gazeteciler Günü gecesi, Beykoz Çubuklu Hobi Bahçeleri'nde gerçekleştirildi. Samimi bir ortamda geçen yemeğe Dost Beykoz da önemli isimleriyle katıldı. İmtiyaz Sahibi ve Başyazar Kader Gür'ün yanı sıra Sorumlu Yazıişleri Müdürü Sinan Kavrak, Genel Yayın Yönetmeni Ömer Kasap, Haber Müdürü Ferdi Güngör, Spor Müdürü Talip Ercan, Dost Beykoz köşe yazarı ve BİSK eski Başkanı Asım Özdemir, editör Muhammed Gencebay Gür'ün yer aldığı Dost Beykoz ekibi de gecede sohbet etme imkanı buldu.

‘Teşekkür Belgesi’nde yazanlar…’

Gecenin sonunda ise Beykoz'da yer alan gazetecilere birer teşekkür belgesi takdim edildi. Dost Beykoz'un da aldığı belgede ise geceye katılamayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in şu sözleri dikkat çekti:

"Beykoz'un gözü kulağı olan, hizmetlerimizi, çalışmalarımızı vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere fedakârca çalışan gazetecilerimizin ve medya mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, yapmış olduğunuz olumlu ve pozitif haberciliğe katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim"

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz