Beykoz'da 71 kişi işe alınacak son başvuru yarın

  • 0
  • 6819

Beykoz Belediyesi'nin iştiraki BEYTAŞ boş kadrolarda istihdam edilmek üzere 71 işçi alacağını duyurdu. Başvuru süresi ise 24 saat olarak belirlendi.

Beykoz Belediyesi'nin iştiraki olan BEYTAŞ, İŞKUR üzerinden yayınladığı işçi alım ilanında 51 aşçı yardımcısı, 3 aşçı, 5 barista, 5 bulaşıkçı, 5 garson ve 2 temizlik elemanını istihdam edeceği duyuruldu.

İlan 15 Haziran sabahı açılırken, başvuru süresi ise 16 Haziran (yarın) sona erecek.

Yayımlanan ilana göre BEYTAŞ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 71 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. En az ilkokul mezunu adaylar içerisinden ve Haftada 45 saat çalışacak personel alımı yapacak.

BEYTAŞ personel alımı için adaylar başvuru yapabilmek için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, Ayakta çalışmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Tercihen Beykoz'da ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

Personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 15 Haziran 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 16 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Adaylar başvuru için kısa bir süre verilmiş olup başvuru yapmak isteyen adaylar şahsen Adli Sicil belgesi ile yapılacaktır.

Başvurular Kavacık'taki Yaşam Merkezi'ne yapılacak.

Haber Merkezi

Kalaycı Ailesinde nikah akdi
Önceki Kalaycı Ailesinde nikah akdi
Mahir Taştan'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Sonraki Mahir Taştan'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz