Beykoz'da 65 yaşındaki adam intihar etti

  • 1
  • 16241

Beykoz İncirköy Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde 65 yaşındaki İ.K. evinin bahçesinde kendini asarak intihar etti.

İncirköy Mahallesi'nde ikamet eden 65 yaşında İ.K.'nın, aile içinde yaşanan problemlerden dolayı intihar etmeyi tercih ettiği ifade edildi.

Dün akşam 21.00 saatlerinde meydana gelen olayın ardından İ.K.'nın ailesiyle birlikte yaşadığı eve haber verilmesi üzerine emniyet ve sağlık ekipleri yönlendirildi.

Sağlık ekipleri yaptıkları ilk muayenede İ.K.'nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Olay yeri inceleme ve nöbetçi cumhuriyet savcısının İ.K.'nın hayatına son verdiği alanda yaptığı çalışmaların ardından, İ.K'nın cansız bedeni morga kaldırıldı.

Emniyet konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Haber Merkezi

Beykoz Belediyesi işçilerine yüzde 80 zam yaptı
Önceki Beykoz Belediyesi işçilerine yüzde 80 zam yaptı
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (1 Yorum)

Nidanur şimşek (2 yıl önce)

20.07.2022 tarihinde i.k nın oğlu f.k para işletme yalanıyla çevresindekileri yaklaşık 50 milyon dolandırarak kayıplara karıştı. Geride anne babası dedesi ve karısıyla daha bir yaşına girmeyen kızını bıraktı. Olay sonrası alacaklılar adamın kapısına dayandı. Hatta bunların arasında tefecide vardı. İ.k intihar etmeden bir kaç saat önce bu kişilerin şahısla görüştüğü söyleniyor. Nerden mi biliyorum bunları. Çünkü F.K adlı şahsa bende para kaptırdım. Ve kendisinin kaçtığından şüphelenmiyorum. Çünkü o kadar parayla kimse ailesini geride bırakmaz. Bence asıl soruşturulması gereken F.K nın başına ne geldiği. Çünkü bu olayların tek sorumlusu bu durum. Aldığım duyumlara göre bazı devlet çalışanları bile adamı bulma karşılığında alacaklılardan para istiyolarmış. İnsanın midesi bulanıyor. Ülke ne hale geldi diye. Benim 2 yıl sıkı çalışmam başıma gelen zararı karşılamamı sağlar. Çoğu için bu durum bir kaç ay. Ama insan hayatı paradan daha kıymetli olmalı. Çünkü para daima kazanılır. Ama insan ve insanlık. İşte o zor bulunuyor. Umarım bu yorumu yayınlar ve ya araştırırsınız.

Yorum Yaz