Beykoz’da 6 Haziran Pazar günü seçim var

  • Güncelleme: 02.06.2021 19:00
  • Okunma: 3607 kez
  • Yorum: 0
Geçtiğimiz Nisan ayının başlarında Kovid-19 hastalığından vefat eden Anadolukavağı Muhtarı Serdar Lüleburgaz’dan boşalan koltuk için seçim yapılacak.
Beykoz’da 6 Haziran Pazar günü seçim var

Beykoz Anadolukavağı Mahallesi Muhtarı Serdar Lüleburgaz geçtiğimiz Mart ayında Kovid-19 hastalığına yakalanmış ve uzun süre tedavi gördüğü Beykoz Devlet Hastanesi’nin yoğun bakımında, 7 Nisan günü hayata veda etmişti.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 6 Haziran Pazar günü Türkiye’de 752 bölge ile birlikte Beykoz Anadolukavağı Mahallesi’nde de muhtarlık seçimi yapılacağını duyurdu.

Bu duyuru üzerine, Anadolukavağı Muhtarı Serdar Lüleburgaz’ın vefatı nedeniyle boş kalan muhtarlık koltuğu için Lüleburgaz’ın eşi Sevim Lüleburgaz aday olduğunu açıkladı.

Adaylığına ilişkin Dost Beykoz Gazetesi’nden Kader Gür’e bir açıklama yapan Sevim Lüleburgaz, eşinin yaptıklarını tamamlamak istediğini ifade etti. Bayan Lüleburgaz, “hem onun hatıralarını yaşatmak, hem de onun Anadolukavağı’na getirmiş olduğu hizmet kalitesini kalıcı bir hale getirmek istiyorum” diye konuştu.

“Anadolukavağı halkı bana güvensin”

Sevim Lüleburgaz, “Anadolukavağı halkı bana güvensin ve destek versin, onları mahsup etmeyeceğim. Benim için çok kıymetli olan desteklerine layık olabilmek için var gücümle çalışacağım” dedi.

Öte yandan, 6 Haziran Pazar günü yapılacak olan Anadolukavağı Mahallesi Muhtarlık Seçimleri için daha önce AK Parti Mahalle Temsilcisi olan Ömer Küçük’ün de adaylık açıklaması yaptığı bildirildi.

Haber Merkezi 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz