Beykoz'da 52 günlük eziyet başladı

  • 3
  • 29637
Beykoz'da 52 günlük eziyet başladı
Beykoz'da 52 günlük eziyet başladı
Beykoz'da 52 günlük eziyet başladı
Beykoz'da 52 günlük eziyet başladı
Beykoz'da 52 günlük eziyet başladı

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki bakım çalışmaları Beykozluları isyan ettirdi, trafik çilesi vatandaşlara kontak kapattırdı.

Karayolları Genel Müdürlüğü'nün gece yarısı itibariyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde başlattığı "Ankraj Drenajlarının Yapım İşi" Beykozlular için kabusa dönüştü. Vatandaşlar sosyal medya üzerinden "Bizim çilemiz bitmeyecek mi?" mesajları yayınladı.

Başta Beykozluların hayatını zora sokan yapım işi Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı ekipleri tarafından 24 saat, 3 vardiya esasına göre iki etap halinde yapılacak çalışmalar 27 Haziran'da başlayacak ve 17 Ağustos'ta tamamlanacak.

Çalışmalar sırasında FSM Köprüsü'nün Avrupa-Asya istikametindeki 4 şerit ulaşıma kapatılacak. Trafik akışı Anadolu-Avrupa yönünde 2 şeritten sağlanacak.

Beykoz'da sabahın erken saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayan trafik Fatih Sultan Mehmet Caddesi'nden köprü bağlantısı, Anadoluhisarı'ndan Göksu üzerinden yine köprüye bağlanan noktalarda araç kuyrukları kilometrelerce uzadı.

Vatandaşlar tepkilerini sosyal medyadan tepkilerini dile getirdi.

Haber Merkezi

Beykoz’da 15 Temmuz Turnuvası’nda son durum
Önceki Beykoz’da 15 Temmuz Turnuvası’nda son durum
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (3 Yorum)

Serkan Sözer (5 yıl önce)

Bakım ve onarımın şekli uygulaması dahil pek çok çözüm var. Ancak bunu düşünerek uygulayacak yönetici yok . Köprüde onarımı kuzey ve güney den başlatsalar ve hattı ikiye bölüp tek ekip yerine 4 ekip çalıştırsalar süre 4 kat daha kısa sürer. Bu kadar yakıt zaman harcanmaz. Akılsız ve beceriksiz planlamacılar görevde iken daha biz halk çok eziyet çeker ve fakirleşiriz

abuuzeeya (5 yıl önce)

Beyefendi hazretleri haftaya geçiş yapacak densin beş günde bitmezse bende bişey bilmiyorum

Ali Sinan (5 yıl önce)

Beykoz kaymakamlığı ve belediyesi valiliğe müracaat edip 3. Köprüde geçici olarak 2 aylığına indirim talep etsin. Böylece trafik oraya yönelip biraz rahatlar.

Yorum Yaz