Toplum

Beykoz’da 514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı

Beykoz’da 514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı
29.08.2015 23:13
| | |
5141

Beykoz Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet Töreni’nde bu yıl 514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı.

Beykoz Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet Töreni’nde bu yıl 514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı. Belediye Meydanı’nda yapılan organizasyonda çocuklar animatör gösterileri ve şovlarla mutlu bir gün geçirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek, Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri törene katılarak sünnet olan çocukların heyecanını ve ailelerin sevincini paylaştı.

Sünnet Hatırası Bisiklet  

Terör olayları nedeniyle organizasyonun konser ve eğlence kısmı iptal edilirken çocuklar için animatör gösterileri, illüzyon ve jonglör şovları sahnelendi. 

Başkan Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek alana gelen çocuklarla yakından ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Organizasyona ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Evlatlarınızı bize emanet ederek bize bu güzel günü yaşan kıymetli ailelere çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın sevinci bizim sevincimizdir.  ‘İnsanların en hayırlısı insana hizmet edendir’ anlayışıyla çalışıyor, size hizmet etmeye çalışıyoruz. İnşaallah bugün burada sünnet olan evlatlarımızın damat olduklarını da görürüz. Sünnet olan tüm yavrularımıza  bereketli uzun ömürler diliyor, bizlere bu heyecanı yaşatan ailelere de tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Beykoz Belediyesi sünnet olan tüm çocuklara bisiklet hediye etti. Vatandaşlara da etli pilav, ayran ve tatlı ikram edildi. Kavacık Yıldırım Beyazıd Camisi İmam Hatibi Muhammed Polat ise Kur’an-ı Kerim tilaveti yaptı.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Sünnet, Şölen, Beykoz Belediyesi, Yücel Çelikbilek, Ayşe Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"