Güncel

Beykoz’da 30 Ağustos resmi törenle kutlandı

Beykoz’da 30 Ağustos resmi törenle kutlandı
30.08.2017 11:58
| | |
4659

Foto galeri

Türk tarihinin gurur günlerinden bir tanesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, Beykoz'da resmi törenle kutlandı.

Beykoz Kaymakamlığı tarafından 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda düzenlenen resmi tören ve anma programına Kaymakam Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İstanbul Boğaz Komutanı Deniz Kurmay Kıdemli Albay Ali Kibar, meclis üyeleri, ilçedeki mülki ve idari amirler, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin yanı sıra vatandaşları katıldı.

Törende ilk olarak zaferde imzası bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve vatan toprakları uğruna can veren şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklâl Marşı okundu. 

Ardından Boğaz Komutanlığı, İlçe Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi ile belediye meclisinde grubu bulunan siyasi parti temsilcileri ve ilçedeki sivil toplum kuruluşları tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı.

30 Ağustos Zaferini ve vatan topraklarını Türk milletine kazandıran şehitlerin şükran ve minnetle anıldığı törenin ardından Beykoz Kaymakamlığı’ndaki bayramlaşma programına geçildi. 

Buradaki programda Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, İstanbul Boğaz Komutanı Deniz Kurmay Kıdemli Albay Ali Kibar,  Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tebrikleri kabul etti.  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, 30 Ağustos, Zafer Bayramı, Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, Milli, Kutlama

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"